Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktatok ajándékot venni a...

Szoktatok ajándékot venni a kutyátoknak szülinapjára/névnapjára/karácsonyra. Stb?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
pffffffffffffff..azta XDXDXDX
2009. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
szülinapjára szokott kapni ilyen nagy labdát (amivel a gyerekek szoktak játszani), azt egyszerűen imádja, de persze máskor is kap
2009. júl. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem adok neki, mert neki az a legnagyobb ajándék, amikor velem lehet, labdázok vele, elviszem futni vagy sétálni, amikor fésülöm a szőrét, és minden reggel kitisztítom a szemét a csipától hogy neki könnyebb legyen, meg amikor simogatom, és beszélek hozzá, megetetem és gondoskodok róla. Ha elhasználódik a labdája, vagy megint kirágja, veszek neki újat, de nem örül neki jobban mint a kirágottnak, neki teljesen mindegy, a lényeg hogy rúgjam neki a lasztit. Ennyi...
2009. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

ilyenkor a kedvenc kajájukat kapják, pl. rizst tortaformában, csirkefarhát stb.

karácsonykor, akkor van a névnapja is, még játékot,labdát is kap.

A másik kutyámnak nem tudom a születési dátumát,igy össze van vonva karácsonnyal :)

Hát a kaját értékelik a legjobban :P

2009. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Mindíg kapnak valamit. Most voltak 2 évesek és "tortát" kaptak, ami a kedvenc kutyaszalámival volt töltve és a kedvenc falatkákkal volt díszítve.
2009. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%
Ez milyen beteg kérdés... ajándék a kutyának karácsonyra???!!! Amúgy igen ;)))))
2009. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Eddig 2 karácsonya volt a kutyusomnak. Kinti kutya, munkavizsgás, nincs elkényeztetve, de Karácsonykor bejöhet hozzánk, amikor mindenki bent karácsonyozik, ő sem maradhat ki belőle, hogy is nézhatném végig, hogy ő szeretet ünnepén kint fagyoskodik, miközben bent a melegben mindenki boldog? A karácsonyi nagybevásárlás közben beugrunk a Fressnapfba, ott keresek neki valami tuti játékot, és vannak ilyen karácsonyi kutyafalatok, abból szokott még kapni, és veszek neki egy hatalmas füstölt ízű rágókát, mert az a kedvence. Mindezt becsomagolom, és odateszem a fa alá neki, ő az első aki kibonthatja, és azt élvezi, hogy tépi a papírt. A nagy cupákkal meg elvan amíg mi bontogatunk, és általában úgy alszik el, hogy rajta van a feje.

Névnapján és szülinapján nem kap semmit úgy külön, hanem ha éppen szüksége van valamire. Első születésnapjára egy új kosarat kapott, mivel a régit kinőtte. Egyébként pedig leülök mellé a lépcsőre, és megbeszélem vele, hogy ma született, és elmesélem neki, hogy mennyire szeretjük. Ilyenkor ül, néz az okos szemeivel, és néha tényleg elhiszem, hogy szóról szóra ért mindent. Ha mesélek neki, akkor belehajtja a fejét az ölembe, vagy a vállamra teszi, és úgy hallgat. Még amit én személy szerint meg szoktam "Ünnepelni" vele, az az a nap, amikor elhoztuk a menhelyről. Ilyenkor beülök mellé a kosarába, ő mellém bújik, és elmesélem neki az egész történetet, hogy hogy került hozzánk.

Egyébként még mielőtt valaki egy zsebcirkálóra gondolna, egy negyvenkilós labrador a szóban forgó eb.

No "röviden" ennyit a kutyákról és az ajándékokról :)

2009. júl. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
szia! én is szoktam venni a kutyumnak ajándékot a szülinapjára, karácsonyra. ezt ő nagyon értékeli. de szerintem is a legjobb a simogatás és a szeretet.
2009. júl. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem ugyan macskám van, de remélem h pár héten belül befogadhatok egy kutyust is akit kinéztem magamnak egy menhelyen. Csak tesómat kell már meggyőznöm a cica miatt. Anyut már meggyőztem. De a lényeg. Tölünk a cicánk mindíg kap (szülinap, névnap, karácsony) ajándékot. Akár egy új fekhelyet, akár egy kaparófát, de van h csak egy régi plüsst amivel tudunk vele játszani.
2009. júl. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem macskám van^^ idén lesz a 2. közös karácsonyunk, tavaly dec. 14 én hoztam, kis 1 hónapos törékeny gombóc volt(kevésbé nyálasan: élénk duracelnyuszi, máig isXD) mivel nagyon tébi a bútorokat valami kaparócuccot gondoltam neki, de ha már a díszek pofozásától ennyire fel van dobva....XD
2009. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!