Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Karácsonyra ti mit vesztek a...

Karácsonyra ti mit vesztek a kutyátoknak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok kinek mit kap a kutyusa karácsonyra :)
2018. dec. 7. 13:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

Semmit.


Minden szükséges felszerelése megvan, ha kell azonnal veszek.

2018. dec. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Fogtisztítós labdát és közös kutyus-gazdi ajándékot, neki egy biléta egyedi gravírozással, nekem egy kulcstartó, ugyanolyan mintázat, csak egyikben a mancsforma piros körülötte fehér, a másik meg fordítva.

Tavaly világítós nyakörvet kapott, mert sokat járunk erdőben hajnalban.

2018. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy jó nagy bikacsököt, illetve Brit Care Venison tápot próbálunk ki a jelenlegi bárányos helyett.
2018. dec. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én régebben sosem vettem neki karácsonyra semmit, maximum jutalomfalatot.

De egyedül is voltam az ünnep alatt, szóval számomra sem volt semmi hangulata a a karácsonynak.

Most viszont, 3 év után először újra együtt karácsonyozhatok a családommal, és tudom, hogy milyen hangulat lesz, mikor bontjuk az ajándékainkat, és nem akartam, hogy ő kimaradjon ebből, úgyhogy úgy döntöttem, most ő is kapni fog valamit.

Úgyhogy vettem neki egy Kong-ot. Izgulok, mert egyáltalán nem érdekli őt semmilyen játék, de ez viszont étellel lesz megtöltve, úgyhogy szinte biztos, hogy bele fog szeretni. :)


Kérdező, te mit ajándékozol a kutyádnak? :)

2018. dec. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Enyémek nagyon szeretnek enni, így új fajta jutalomfalatok is lesznek a fa alatt nekik :)

Illetve 2-2 játékot fognak kapni, az egyik az ugyanolyan fajta, azt nagyon szeretik, csak rövid életűek azok sajnos, a másik egy sípolós hosszúkás labda lesz, és a másik kutyusnak meg egy kemény nehezen nyomható sípolós labda (ő szereti a kihívást).

És még ünnepi hangulat mellett a tápjukra némi számukra nem káros falatka fog "csöppenni".


Mindenünk megvan igazából, szóval csak ezeket tudtam kitalálni. Nagyon sok játékuk van, 2 hónapja kaptak új puha meleg ágyat, és szintén 2 hónapja kaptak új kabátot télre.


A legfontosabb, hogy ők is érezzék a karácsonyi hangulatot, illetve nálunk átjáróház van olyankor, és családtagoktól is szokott csurrani cseppeni játék meg jutifalat nekik :)

2018. dec. 9. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!