Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya ehet fott marhacsontot?

A kutya ehet fott marhacsontot?

Figyelt kérdés
Mielott a rosszindulatu trollok habzo szajjal, vicsorogva elkezdenenek trollkodni, utana neztem. Nem jutottam sokra. Gyors kerdes. Lehet, vagy nem?
2018. dec. 8. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Igen.
2018. dec. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Még nyerset is!
2018. dec. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

A főtt csont veszélyesebb, mert sokkal keményebb.

Ha csontot akarsz neki adni, akkor az marhacsont legyen nyersen, vagy csirkecsont (nyersen), de ne a csöves, hasadó csont, mert az tőrszerűen hasad és lehetnek problémák.

Én már nem adok a kutyámnak csontot, mert pont a csont miatt nagyon súlyos (életmentő) és nagyon drága bélműtéte volt, de ez mindenki maga döntse el!

2018. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Az én kutyámnak konkrétan szorulása lett tőle, 30 ezer volt az állatorvos, röntgen, beöntés stb. Csirkecsontot, ilyesmit eleve nem adtam neki, de ezek után nyilván semmilyen főtt csontot nem fogok.

Tehát, nem javaslom.

Nyersen rugalmasabb a csont, inkább add úgy - marhát ehet nyersen is.

2018. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!