Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beütötte a kutyam a fejét és...

Beütötte a kutyam a fejét és rohamai vannak illetve nem ismer meg. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2 méter magasról leugrott a kutyám, megbicsaklott és beütötte a fejét. Rá pár napra roham jött a kutyára. Voltunk dokihoz, azt mondta epilepsziás betegségben szenved. Nyugtatókat és Magne b6- tott irt ki kezelésnek. Viszont én gyanakszok, hogy az esés miatt valami történhetett a fejével. Szerintetek lehet benne valami igazság, hogy az eséstől van a probléma?
2018. dec. 11. 22:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
7%
Érdekes hogy ha emberről lenne szó akkor mennyi ilyen aggódó ember lenne és biztos vagyok benne hogy nem keresnének minnel jobb orvost egy kis agyrazkodas miatt. Az állat nyilván fontosabb...beteg egy társadalom ez :/
2018. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Másik állatorvoshoz, lehetőleg állatkórházba/klinikára kellene bevinni a kutyát, ahol valami képalkotó eljárással (CT vagy MR) megvizsgálják a fejét, agyát.

Az epilepsziát speciális gyógyszerrel kezelik, nem egyszerűen "nyugtatókkal".

2018. dec. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#11


A kutya nem tud beszélni az emberrel ellentétben, így nem tudja elmondani, hogy mi baja van, így könnyen megtörténhet az, hogy egy komoly probléma nincs időben diagnosztizálva.


Egyébként meg nem értem, hogy miért lenne bármelyik is fontosabb a másik kárára. Anyámat is jó orvoshoz viszem, és a kutyámat is. Nem kell döntenem, hogy melyiket viszem jó orvoshoz. Ez csak a hozzád hasonlók fejében létezik, hogy a kutyások a kutyát választották az emberek helyett... :D

2018. dec. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutya?
2018. dec. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
#13 te jól gondolkodsz, viszont sok olyan emberrel találkoztam már akinek ha választania kéne a kutyát választja. Ez egy komoly pszichés probléma szerintem.
2018. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
2 napja szedi a feliratokat a kutyus. A rohamok leszükültek ilyan 2-5 másodperc közzé. Jobban van. Már megismer stb. Nem ütöttem meg a kutyát, egyszerű baleset volt. De elfogom vinni egy fejvizsgálatra a napokban :)
2018. dec. 12. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!