Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van megfizethető árú, de...

Van megfizethető árú, de tűrhető minőségű táp?

Figyelt kérdés
Óriás testű (100 kiló körüli), 3-5 éves kan keverékről lenne szó. Volt már előtte kutyám, akik mind erős prémium kategóriás tápokat ettek, de ők mind kis-közepes mixek voltak. A problémám pedig az lenne, hogy egy ekkora kutya rengeteget eszik, éppen ezért nem igazán tudnék kilónként 500-600 forintnál drágábbat megfizetni. (legfeljebb 600 forint kilónként, a lehető legnagyobb kiszerelés esetén. Van ilyen áron tűrhető száraztáp?
2018. dec. 14. 19:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
7: ha egy kicsit is megerőltetted volna magad, le van írva a kérdésben mit ért ez alatt. Hogy te csak szelektíven tudsz olvasni arról nem tehet senki
2018. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kangal-malaki és minden egyéb török pásztorkuya FB csoport. 2 napja töltöttek fel 90-100 cm közötti kutyákat. Ha bármi érdekel a posztról ne belém köss,hanem irány és nézd meg. A poszt alatt tehetsz fel kérdéseket.
2018. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%

Nézd, találtam neked egyet:

[link]


Én is Brittel etetek most. Ebből a tápból, amit belinkeltem, van amúgy extra large változat is. De az valamiért drágább picit. De nektek ez is megfelelő lenne szerintem, pénztárca barát, és nem kaki minőség.

2018. dec. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. dec. 22. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!