Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit játszhatok bent a kutyával...

Mit játszhatok bent a kutyával néhány hétig amíg nem vihetem le?

Figyelt kérdés

Lett valami bőrbetegségem és néhány hétig n mehetek ki a házból. A szomszéd néni leviszi az ő kutyájával pisi kaki rá, de futni nem tud vele, futtató nincs a közelben.

Olyan játék kéne ami lefársztja kicsit.


2018. dec. 14. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
2%

- futópad

- altató/nyugtató szer

- bekajáltatás

- fűtés feltekerése

- Ha kicsi, akkor úszás a fürdőkádban.

- Fizetős sétáltató.

- Házon belül lépcsőzés.

2018. dec. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Labda elgurítása és visszahozatàsa, plüssel való kergetőzés, trükkök tanulása (pl keresd€
2018. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel bent azért nem áll rendelkezésre nagy tér a mozgásra, én inkább az agyi lefárasztásra gyúrnék rá.

Mi anno azt csináltuk, hogy egy pet palackra vágtunk két lyukat, a tetején tölöttünk bele tápot vagy jutalomfalatot és lezártuk a kupakkal. Ezt adtuk oda neki, ki kellett szednie belőle a tápokat, értelemszerűen.

(Később vettünk neki egy ilyen jutis labdát, de ideiglenes megoldásnak jó volt az elején, imádta)

Esetleg trükköket taníthatsz neki, vagy engedelmességi feladatokat.

Vagy eldugod az egyik kedvenc játékát és keresteted vele. Az elején még lássa, hová dugod, aztán fokozatosan lehet nehezíteni.

Mi mikor ezt játszuk, akkor minimum 3x körbeszaladja a házat mire megtalálja.

Én szoktam olyat is, hogy van egy nagy, kissé lapos díszpárnánk, az alá rakok egy darab kicsi, de vastag díszpárnát és erre a "toronyra" felállítom. Egyensúlyoznia kell, mert billeg a párna, de ha leesik sincs magason egyáltalán, ez is átmozgatja az izmait.

Illetve különböző gondolkodtató feladatokat is szoktam adni neki, például szerezze meg a játékát a takaró alól, szedjen ki nehezen elérhető jutalomfalatot a mancsával (valami alacsony dolog alá rakom, ahová csak a mancsa fér be, a pofája nem) és ilyesmik, sok ilyet találni a neten.

Remélem tudtam segíteni, neked meg jobbulást :) !

2018. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
dámázzatok!
2020. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha dámázni nem is, de lehet vele ittapiros-holapirost játszani kutyanasival. vagy megmutatod neki a jutalomfalatot, eldugod a szobában, és neki meg kell keresnie. kis kreativitással agyilag le lehet fárasztani.
2020. nov. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!