Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyre lehet vinni kutya...

Menhelyre lehet vinni kutya játékot? Plussz kérdésekkérdés lejjebb.

Figyelt kérdés

Nagyon sok játékunk van, a feléhez hozzá se nyúltak a kutyáim. Arra gondoltam, hogy karácsony alkalmából vinnék élelmet egy menhelyre, és a játékokat is odaadnám. Megkapják ott a kutyák? Tudnak játszani vele? Ahol én voltam önkéntes, ott nem volt játékuk. Én vittem mindig plussz jutalomfalatot, és játékot, a séta idő alatt nagyon hálásak voltak a finomságokért, és a játékért is.

Nem tudom, hogy máshol otthagyni esetleg lehet e a játékokat. Illetve pénzben ételt 20ezer forintig tudok venni. Milyen tápot vegyek? Legyen benne jutalomfalat? Vagy a legfontosabb a táp?


2018. dec. 18. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahova vinnéd, hívd fel telefonon őket és kérdezd meg.
2018. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legtöbb menhelyen szívesen fogadják. Ahová én szoktam menni segíteni,ott például tudom,hogy igen.

Nagyon jó szíved van,örömmel tölt el,hogy gondolsz rájuk. Boldog karácsonyt! :)

2018. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb a táp,a jutalomfalat nem annyira fontos. :) ahol én dolgoztam, ott jól jöttek a játékok, mert mindig szakítottunk időt arra, hogy játszunk a kutyikkal. De erre sajnos nem mindenhol van kapacitása a dolgozóknak. :/


Az a legegyszerűbb, ha felhívsz egy menhelyt a közeledben és érdeklődsz, hogy hasznát veszik-e vagy sem.

2018. dec. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Kérdezz rá, de szerintem elfogadják. Ahova én járok, a legtöbb kutyának van bent játék és cserélik is ha szétrágták.
2018. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!