Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá anyukám hogy a...

Hogy vegyem rá anyukám hogy a kutyám bent lakhasson?

Figyelt kérdés
Vasárnap Apukám haza hozott egy 5 hónapos is bulldogot. Már nagyon nagyon rég óta ilyen kutyát szerettem volna. Nagyon sok videót néztem róla stb. Még most ha jól tudom ilyenkor könnyen rá lehez szokatni őket a szobatistaságra. Egyenlőre egy másik épületben van, nem a házban (abban az épületben nincs hideg.) Ugye én is és a testvéreim is iskolába járunk szüleim dolgoznak szóval napközben nem nagyon vagyunk itthon csak anyukám szokott haza jönni kb. 1 órára (valamikor többre) egyenlőre jól érzi magát abban az épületben van neki bent játék stb. Ki se szeretne onann jönni néha. De amikor elmegyünk tőle akkor mindig elkezd szomorkodni. A kérdésem az lenne hogy hogyan tudnám rávenni leginkább anyukámat arra hogy bejöhessen a házba? (Apa megengedi csak anya nem) illetve mennyire nehéz őket úgy általánosságban szobatistaságra szoktatni?

2018. dec. 19. 22:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Illetve az lenne a kérdésem még, hogy amikor megyünk oda hozzá akkor néha elszalad illetve olyan félve jön oda hozzánk aztán megszagol és feloldódik ennek az az oka hogy nincs velünk folyton vagy még újak vagyunk neki?
2018. dec. 20. 20:29
 12/14 A kérdező kommentje:
Meg ki jön az épületéből (onann is fél kicsit kijönni)aztán szagolgat és gyorsan vissza fut miután elvégezte a dolgát
2018. dec. 20. 20:32
 13/14 A kérdező kommentje:
Illetve olyan létezik hogy védelmezi a helyét? Azt az épületet ahol egyenlőre lakik? Bemegyek és elkezd körbe körbe szaladgálni és ugat is néha
2018. dec. 20. 20:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kutyának a következetesség nagyon fontos, ha valamit egyik nap megengednek, a másikban meg tiltanak, akkor az sokkal rosszabb, mintha eleve meg sem engedték volna.
2018. dec. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!