Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fogtisztítót rendeljek...

Milyen fogtisztítót rendeljek Zooplus-ról?

Figyelt kérdés

Ami jól kitisztitja a fogait.


1 éves szuka.


2018. dec. 24. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég ha veszel egy sima fogkefét és azzaletisztítod minden nap.
2018. dec. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem engedi, folyton ráharap.
2018. dec. 24. 14:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor neveld meg a kutyádat...


Én egy hónapja találtam ki, hogy ilyen barkoo fogtisztítós izét veszek nekik és majd minden nap kapják, és majd tök szép lesz a foguk, és hát nem jött össze. :D Egy hónapnyi adagot rendeltem, lassan elfogy, de amúgy imádják, csak nem változott tőle semmit a fogkő helyzet :(


A fortan törölgetős cuccot próbáltuk, az viszont jó volt :)

Meg kaptam a rendelésemhez ajándékba szárított, préselt bőrt csont alakban és az is szépen vitte a fogköveket :)

2018. dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezzel van tapasztalatunk, a kutya kezdődő fogkövét egy az egyben leszedte. Amíg minden nap megkapta 10 percre rágni a csontot a szájszaga teljesen eltűnt.

Csak felügyelettel használja, mert kisebb-nagyobb darabok lepattanhatnak róla, azokat érdemes elvenni tőle, nehogy baleset legyen.

Nem kell, hogy egyszerre kivégezze, elég ha minden nap megkapja egy kis időre rágni.

Nálunk egy hétig tartott kb.

És nagyon finom füstölt hús illata van, egyáltalán nem büdös.


Jók lehetnek még ezek is:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Azoknak a műanyag szaroknak, mint Dentastix és társai semmi hasznuk nincs. Sőt, a dentastix csak addig kemény amíg nyállal nem érintkezik, a szájüregben felpuhul, ragacsos lesz és lerakódik a fogakra. Magyarul pont azt okozza, ami ellen kitalálták.

2018. dec. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!