Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kényelmes nyakörvet keresek a...

Kényelmes nyakörvet keresek a kutyámnak. Ötletek?

Figyelt kérdés

Eddig ezt találtam, nagyon tetszik. Szerintetek fekete-fehér kutyához melyik szín illik a legjobban, a citrom vagy a narancssárga?

[link]

[link]


Illetve ha tudtok még javasolni másféléket is, örülnék.


Csatoltam fotót a kutyusról:

[link]



2018. nov. 1. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
22%

A kutyusod egy aranyos tünemény!

Tőlem ne várj nyakörv ötleteket, mert nyakörv ellenes vagyok.

Ellenben javasolnám a kutyahámot, kényelmesebb, biztonságosabb, szerintem kulturáltabb és igényesebb, mint a nyakánál fogva rángatni egy kutyát.

[link]

De ahogy gondolod!

2018. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


A hámot nemrég próbáltuk, de nem vált be. (Zavarja, rázza magát tőle, viszket neki.) Meg nekem is macerásabb az. És nyomot hagy a szőrén, megtöri.


Szépen sétál úgyhogy nem kell rángatni. Mindig is nyakörveztünk. Igazából csak azért kell használnunk, mert kötelező pórázon sétáltatni, semmi más értelme nem lenne amúgy. Tehát nem avval kell irányítani, húzni, stb.

2018. nov. 1. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A narancssárga....
2018. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Talán a lánc nyakörv, de ne arra gondolj amivel szívtelen nyomorékok kikötik a kutyákat. Körülbelül egy ilyenre gondoltam: [link]

Nekünk ilyen van, igaz nekem cane corsok vannak, ugye rövid szőrűek. Olyat választottunk amik nem feszülnek a nyakán, inkább lógnak, de annyira hogy ne tudják lerázni a fejükről, de nem is jellemző, normálisan sétálnak. MIELŐTT VALAMI OKOSTOJÁS BESZÓLNA, AZÉRT VAN ILYEN, MERT A HÁMOT, SŐT MÉG A BŐR NYAKÖRVET IS SZÉTTÉPTÉK AMIKOR KISSEBBEK VOLTAK, ÉS NEVELÉS ALATT ÁLTAK! Mellesleg nekik ez áll a legjobban. Amikor barátkoztattam más kutyákkal, hogy ne vizisíelőként menjek a két kutyával ha meglátnak egy másik kutyát, nagyon jól jött, hisz magabiztosan vissza tudtam őket fogni, ami az előbb említett hámnál, bőr nyakőrvnél ez szakadással végződött, erős testfelépítésü miatt. Esetleg ha bemész egy kutya boltba lehet tud javasolni neked az eladó.

2018. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, de nekem nem tetszik, nem szeretnék ilyet és úgy vélem hogy nem is a kényelmes kategória.


Ellenben örülnék ha inkább arra válaszolnának az emberkék, hogy melyik szín illik hozzá a belinkeltek közül? :)

2018. nov. 20. 00:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a szín illik, amelyik neked tetszik. Talán annyit szoktak mérlegelni a szín választásnál a gazdák, hogy kannak nem vesznek babarózsaszínt.
2018. nov. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát éppen ezaz, hogy nem tudok dönteni. :)

Mindkét szín tetszik, a narancs jobban, de valamiért úgy érzem hogy a citrom jobban passzolna a színéhez.

2018. nov. 20. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!