Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kiskutyám nem...

Mit tegyek ha a kiskutyám nem adja ide a "zsákmányát"?

Figyelt kérdés

8 hónapos, menhelyes szuka.


Ha pl. labda van nála, és látja, hogy közelítek, akkor elszalad, es nem adja ide.


Tudom, hogy rosszul neveltem...


Ezt hogy oldhatnám meg?


2018. dec. 25. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezedbe fogsz egy másik labdát, vagy jutit, és leváltod, amikor odaviszi. Csak akkor kaphatja meg a cserét, ha közvetlen eléd viszi. Ha elvárod, hogy a kezedbe adja, akkor akkor ha megtörtént, utána dobhatod a másik labdát, vagy adod a jutit. Ne várd, hogy azonnal megértse, mit akarsz. Ha nem érti még, akkor otthagyod eleinte . Sosem te menj felé!
2018. dec. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsőre kicsiben kell gyakorolni pl. zárt szobában. Adsz neki valamit, aztán mutatsz beki valami mád játékot vagy jutifalit. Ahogy nyúl az új dologért és kinyitja a száját, használod az "ereszd" vezényezót. Aztán lehet a távolságot növelni, hogy már 1.méterről is elengedje,ami a szájában van. Kint érdemes kiképzőpórázzal gyakorolni. Azzal meg tudod akadályozni,hogy elszaladjon és kis apró rántásokkal tudod korrigálni a kutyát.
2018. dec. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ma 14:11

Azért az eresztés és a behozatal között van némi különbség.

A kérdezőnek az utóbbival van egyenlőre gondja.

2018. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hogyha látja, hogy lehajolok és nyújtom a kezem, mert juti van benne, akkor már rohan is el. Szerintem tudja, hogy el fogom venni.
2018. dec. 25. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!