Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csontsovanyra fogyott a...

Csontsovanyra fogyott a kiskutyam. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
4 honapos. Nagyon jol eszik jo az etvagya. De 2 honapos kora ota nem nott semennyit es a sulyabol is csak vesztett. Fereghajtot kapott meg ott ahonnan hoztam. Nem lesz baja ha adok neki meg egyet? Allatorvos a jovo heten jon hozza. Nagyon aggodok. Volt mar valakinel ilyen? Remelem nem a legrosszabb fog tortenni.
2018. nov. 11. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap alatt nem vitted orvoshoz? Ne az orvost hívd ki, te vidd be egy FELSZERELT rendelőbe!!!
2018. nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért nézted el, hogy idáig fajuljon a dolog? A jövő héten mikor? Mert ha hétfőn, ok, ha pénteken, akkor ne vár addig!

Oltásokkal hogy álltok?


Amúgy az én kutyám is elég sovány volt kicsinek, többször beszéltünk a dokival róla, mi külön neki főzött, nem fűszerezett rizst kevertünk a tápjához, az volt, ami használt.

2018. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egy szoval sem mondtam hogy ennyi ido alatt nem latta orvos. A sulyvesztes az most jott. Eloszor azt mondtak lemozogja, meg uj helyre koltoztunk biztosan a kornyezet valtozas. Ezt nem gondolom, hogy igy lenne mert nagyon is elvezte az uj helyet. De mostmar sirhatnekom van ha ra nezek.
2018. nov. 11. 14:22
 4/10 A kérdező kommentje:

Oltasai megvannak viszont nem idore kapta meg oket hanem akkor amikor hozzam kerult.

En is mindig fozok neki rizst.

Vitaminokat szoktal neki adni?

2018. nov. 11. 14:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Féreghajtás legyen az első lépés. Ha az oltásokat is csak nálad kapta meg, könnyen lehet, hogy a féreghajtás sem történt meg.
2018. nov. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben! Koszonom a valaszokat!
2018. nov. 11. 14:46
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, figyelmetlenül olvastam, azt hittem, te is féreghajtóztad már.

Akkor azonnal nyomd csak bele azt a féreghajtót!

Elvileg a mienk is kapott, de persze, nem (mondjuk mentett kutya, örülök, hogy annyit törődtek vele, amennyit). Mi első nap adtunk neki, így később a soványsága már nem volt ennek a rovására írható.

Nem, plusz vitaminokat nem kapott, csak rendes tápot meg a rizst.

2018. nov. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fajta?

Mit kap enni?


Féreghajtót adj neki mindenképpen.


Ne az orvos jöjjön, hanem egy felszerelt rendelőbe vidd el.Házhoz járósok max oltásra jók másra nem!

2018. nov. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Ezért nem kellene szaporítótól venni kutyát. A felelőtlenség egyik csúcsa, gratulálok. Legalább fizettél is érte? Pénzelted, hogy még több kutya szenvedjen így?
2018. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ohh igen. Mert egyertelmuen csak szaporitotol vett kutya lehet ferges meg beteg de meg bolhas is csak olyan kutya lehet. Tudod, hogy a kutyak hogyan lehetnek fergesek? Unalmas ez a duma. Nem irtam le a kiskutyam tortenetet elejetol a vegeig mert akkor szinte senki el nem olvasta volna. Hianyos a story, de ha nagyon erdekel irok neked 2 oldalnyi szoveget es akkor megbizonyosodhatsz arrol hogy tevedsz. A tobbieknek koszonom a valaszt. Mar sokkal jobban van. Hetfon volt nalunk az allatorvos. Kapott feregtelenito pasztat es egy szurit ami segiti a tapanyagok felszivodasat. Ket het mulva ismetles.
2018. nov. 15. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!