Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megveszitek a kutyabérletet?

Megveszitek a kutyabérletet?

Figyelt kérdés
Kutyások! Hogyan utaztok kutyával tömegközlekedésen? Van a kutyának bérlete, vagy nem kérik soha?

2018. dec. 27. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem kérték el, de mindig megvettem neki, mikor Pesten éltünk.
2018. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak vonattal vittem a kutyámat (illetve autó)

vonatra mindig jegyet vettem neki. 10 esetből 9x kėrte is a kaller.

2018. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Autóval járok alapból. 1x metróztunk csak, de aznap pont ingyenes volt a metro, így a kutyától sem kértek semmit.
2018. dec. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

NEM!


Segítő kutya ingyen utazik a BKK-n.


A cégemnél van plasztikkártya nyomtató! :)

[link]

2018. dec. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Nagytestű kutyánknál (labi) mindíg kérik a szajkosarat és a jegyet. A kistestű kutyát csak a hónom alá kapom, se szájkosár se semmi és még sohasem szóltak. Persze az benne van a pakliban, hogy egyszer megbüntetnek mert ez így szabályellenes
2018. dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Igényesség, kulturáltság kérdése is. Ha az ember magának se vesz bérletet, csak ellébecolgat, az is egy tanúsítvány magáról. Ez is.

A másik az, hogy itt nagyon szeretik egrecíroztatni a kutyásokat. Hiába van nyakörv, póráz, szájkosár, bérlet, oltási könyv hiánytalan oltásokkal, chipelve a kutya, hiába nem harapott még soha, hiába nem agresszív, képes hisztériázni a buszsofőr,kihívni a rendőröket és megvárni,míg azok röhögve távoznak

2018. dec. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én eddig 2x buszoztam a kutyámmal, kutyahordó táskában volt. Mindkétszer mondtam, hogy plusz egy kutya jegy ha kell, de mindkétszer azt mondták, hogy nem kell neki jegy. Gondolom mert táskában volt. (kölyök bichon)


Helyi járat esetén is utána kérdeztem, azt mondták, ha zárt táskában vagy hordozóban van, akkor nem kell külön jegy (pécsen)

2018. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!