Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szülők megveszitek az iPhone...

Szülők megveszitek az iPhone X et a gyereknek? 19/F

Figyelt kérdés
Drága lesz néztem

2017. szept. 19. 10:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Természetesen nem, magamnak se venném meg, túl drága és nem is tud annyit az árához képest.
2017. szept. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Naná hogy nem. Fontosabb dolgokra kell a pénz.
2017. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
Egyszerűen egyik ájfon sem tud annyival többet hogy megérje. Nem.
2017. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
60%
A PS4 Pro már nem is elég a 19 éves gyereknek ? Egyébként az én szüleim nem veszik meg, pedig külföldön élünk és apu annyit keres, amennyit egy ugyanolyan beosztású magyar el sem tud képzelni, hogy ezt elérheti. Nálunk nem divat cikk az Apple. Senkit nem érdekel kinek milyen telefonja, gépe van. Nem ettől lesz menő. Szerintem ez a normális hozzáállás, nem az, ami Magyarországon van. Mondjuk nekem iPhone SE van, de nem divatból. Nem fogom részletesen megindokolni, legyen annyi elég, hogy bizonyos szoftverek miatt. Az X megjelenése hidegen hagy. Elég a mostani bőven.
2017. szept. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
4%

"Szerintem ez a normális hozzáállás, nem az, ami Magyarországon van."


Áhh nem is látszik, hogy te se voltál még a faluhatáron kívül :D

Németben vagy Angliában kb mindenkinek Iphone van a kezében és verik is rá magukat ugyan úgy.

2017. szept. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
Németországban élek, de eddig egyetlen egy emberrel találkoztam csak, akinek iphoneja van, az pedig egy 40 év körüli designer. Tiniknek lehet van ilyen divattelefonjuk, de nem vagyok tinik között, szóval azt nem tudhatom. Inkább azt mondanám, hogy ez a divathóbort Magyarországon elterjedtebb, mint nyugaton.
2017. szept. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%
Kizárt... majd ő megkeresi rá a pénzt ha annyira akarja :)
2017. szept. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
32%

egy ájfón árából inkább TELEFONT vegyél, ne presztizsterméket, státuszszimbólumot.

CAT S60-om van, kb egy ájfón ára volt, de szinte bármit kibír, és annyit amennyi nekem kell, bőven tud. Ha alma kell, menj a kertbe, szedjél párat.

2017. szept. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%

"Németországban élek, de eddig egyetlen egy emberrel találkoztam csak, akinek iphoneja van, az pedig egy 40 év körüli designer"


Mese habbal part 2:D

2017. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
Nem - meg kérni sem jutna eszembe.
2017. szept. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!