Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki felnőtt harmincas, de a...

Aki felnőtt harmincas, de a szüleivel lakik, szeretne kutyát, de a szülei nem, azok hogy oldják meg?

Figyelt kérdés
2018. dec. 28. 19:35
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
48%

Egy kutya tartására való pénz és egy házra való pénz az két külön dolog, ne hasonlítgassátok össze a havi tízezres költséget a kutyára a tizenmilliókat érő házakkal. Persze, lehet albérlet, meg hitel meg miegymás, de tudjátok mit? Én se akarnék hitelbe keveredni ebben a mai helyzetben.


24 évesen még az édesanyámmal élek, így tudok spórolni hogy egyszer saját életet kezdjek. De nem fogok most különmenni egy albérletbe, hogy kínlódva éljek meg tartalék lehetősége nélkül, amikor így tudok spórolni, és bár beszállok mindenbe, mégis marad pénzem félrerakni. Kutyáim is vannak, bár nekem partner a család. Mindenki rohadt ellenséges itt hogy költözzél külön meg vegyél házat, hát képzeljétek, egyedüli szingliként tőke nélkül, egy átlagos, nem fővárosi környezetű munkahellyel nem lehet csak úgy különköltözni. Nálunk itt nem botránkoztató, hogy még kapcsolatban is a szülőkhöz költöznek a fiatalok, ott kezdik a családalapítást, mert nem repkednek a milliók az új házakra. Ez van. Kompromisszumokat kell hozni, de én úgy gondolom, hogy sajnos ha a szüleid nem akarják, nem szabad rájuk erőltesd. Esetleg érdemes lenne kideríteni, miért nem akarják? Alapból nem szeretik a kutyákat, vagy az általa okozott gondból nem kérnek? Takarítani nem takarítanál utána, vagy nekik kéne költségeket állniuk?

2018. dec. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Végre egy rendes ember.
2018. dec. 28. 21:27
 23/32 anonim ***** válasza:
88%

Én mindig azt mondom, hogy akármilyen állatot csak akkor lehet vinni a házhoz, ha az összes családtag minimum nem ellenzi.

Ennek szellemében akkor lett kutyám a szülői házban, amikor anyám is beleegyezett.

2018. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
20%
Én azt nem értem, hogy ha a kérdezőnek ennyire nincs pénze, és a saját megélhetésével is gondjai vannak, mire fel akar kutyát vállalni? Ha nem tudja normális körülmények között, normális kaján tartani, gondot okoz ha állatorvosra kell pénz, akkor NE legyen kutyája.
2018. dec. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
16%

Utolsóval nagyon egyetértek.

Egy harmincas éveiben járó ember örüljön, ha kutya nélkül ott lakhat még a szüleinél. Ha még kutyát is vinne oda, akkor ne csodálkozzon, ha ajtót mutatnak neki a kutyájával együtt.

2018. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
31%
(Az előbb 23-asra gondoltam, habár 24-essel is egyetértek.)
2018. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
24 es idióta olvassa el a 21 es válaszát. Egy kutya tartása maximum húszezer forint havonta, ne keverd már össze azzal, hogy egy 40 nm es kis lakásért elkérnek 15 millió forintot. Ostobák.
2018. dec. 28. 22:38
 28/32 anonim ***** válasza:
39%
Arrogáns disznó vagy kérdező.. más nyakán csövezel, de leugatsz másokat....Ne élősködj a szüleid nyakán, tartsd el a saját pi.csádat, azután játszd az eszet hogy normálisan el tudsz tartani egy kutyát.
2018. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
7%
Anyádnak rendszeresen adok pénzt-ha érted- Akkor egy kutyuli nem gond.
2018. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm előző. Mindenki ugat, szinte biztos, hogy apuci vette a lakást nekik.
2018. dec. 28. 23:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!