Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit eszik egy 9-10kg-os...

Mennyit eszik egy 9-10kg-os felnőtt kutya?

Figyelt kérdés
2018. dec. 4. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Attól függ, mibõl. Egy jó minõségû, magas hústartalmú szuper/ultraprémium tápból fél maroknyit, amíg a 90% gabonás szemétbõl akár két maroknyit is. Ezért is mondják, hogy nem éri meg a táp árán "spórolni", mert a végén drágábban jössz ki.
2018. dec. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ezzel nem vagyok előrébb, mert más a marokmérete egy nagy kezű embernek, meg más a marokmérete egy kis kezű embernek. :-D Grammra esetleg?
2018. dec. 4. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Nézd meg bármely táp etetési útmutatóját. Rá van írva.
2018. dec. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

9 kg-os, két éves sportkutyám (dog dancing, agility, obedience versenyszerűen) Carnilove (Bárányos vaddisznós) tápból 140 grammot eszik (ez nekem két marék, de apukámnak például csak egy egy, anyának meg másfél, szóval ez a x maréknyi méricskélés nagyon nem ugyanaz mindenkinél).

Egyébként közepe kutya, mert 45 cm marmagas, csak ilyen kis nyurga, áramvonalas, de nem sovány, jó súlyban van, csak ilyen könnyű csontozatú.

Emellett a tápadag mellett tartja az ideális súlyát, de ez kutyánként változik, van akinek több kell, van akinek kevesebb, mert nem ugyanúgy hasznosul, nem ugyanolyan az életvitelük, a mozgás mennyiségük.

2018. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
11 kilós nagyon élénk mudi arion Premium Health&Care tápból 150 gr az adagja.
2018. dec. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem sikerült nagyon értelmezned. Azt próbáltam elmagyarázni, hogy van, amiből többet kell ennie, mint másból.
2018. dec. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt értem, hát annyit csináltam, hogy mikor legutóbb bevásárolni voltam, megnéztem a kutyatápokon az ajánlást, de webshopokban nem találtam ezt az infót, szóval ezzel meg kellett várnom, míg eljutok olyan helyre. Gondoltam, addig is megkérdezem, hátha előbb sikerül valami érdemi infót kapnom. :-)
2018. dec. 8. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!