Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki felnőtt harmincas, de a...

Aki felnőtt harmincas, de a szüleivel lakik, szeretne kutyát, de a szülei nem, azok hogy oldják meg?

Figyelt kérdés
2018. dec. 28. 19:35
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
77%

Én nem értem miért kell annyira lehurrogni a kérdezőt, amiért még a szüleinél él...

Oké-oké nincsen pénze lakást venni, de olyan árak vannak már a lakás piacon, hogy az hihetetlen...

Szerintem soha az életemben nem fogok tudni lakást venni, maximum hitellel, de azt se akarom.

Pedig egyetemet végeztem, no nem keresek milliókat, de azért nem is panaszkodom...

Én és a férjem a szüleimmel élünk. Közösen bérlünk egy albérletet, (minden fele-fele arányban van) így mindenkinek van elég pénze, ha már arról van szó, bár ez mindegy is, mivel mindenben számíthatunk egymásra, és szerintünk teljesen normális így élni, szeretetben, közösen. MI így akartuk, mindegyikünk tudna külön élni.

Szóval az is lehet, teljesen jól kijön a kérdező a szüleivel...

A kutyáról meg annyit, hogy az én édesanyám sem szerette volna a kutyámat, de mindenki más akarta itthon,így anyukám választhatta ki az időpontot hogy mennyi időre van még szüksége feldolgozni hogy de igenis lesz kutya... :D

Most ez lehet rosszul hangzik, de mindent megtettem hogy őt ne zavarja a kutya. Pl kivan tiltva a szobájából, nem ugrál rá mikor hazaér és stb. De anyukám imádja már a kutyát, kb vele alszik, és azt mondja hogy jól döntöttünk hogy elhoztuk.

Próbálj meg még egyszer beszélni a szüleiddel, hátha meggondolják magukat.

Ha pedig nem, és csak te szeretnél kutyát akkor szerintem tényleg hagyd ezt. Menj el menhelyre kutyát sétáltatni, legyél önkéntes.

A másik hogy a kutya fenntartása tényleg nem olcsó mulatság... nekem legalábbis nem az, mert én elég sokat költök a kutyára. Én külön állítom össze az étrendjét, külön főzök neki vitamin táblázat szerint, de előtte is szuperprémium tápot evett, csak nem igazán fejlődött szépen tőle. A mostani étrend sokkal sokkal drágább de nagyon jót tesz neki, vérvétel alapján is. Az állatorvos is nagyon drága, nekem ezért van hitelkártyám amiről mindig csak minimálisat költök a fenntartásáért, és mindig nálam van, ha baj van vagy kell menni oltásokra, mindig azt használom.


Remélem valamennyit segítettem. :)

2018. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
75%
26 vagyok, párom 30. Az anyukámnál lakunk egy nagy házban. Megkérdeztem mi zavarná a kutyában és úgy tartom őket, hogy ne zavarják. 3 kutyánk van. Néha ő is szeretgeti őket, de nincs ráerőltetve, a kutyák meg tiszteletben tartják és nem ugrálják össze. Ha nem vagyunk otthon, akkor el vannak választva tőle. Anyukám sokszor magától felajánlotta, hogy vigyáz rájuk, ha mi párommal kettesben mennénk valahova. De nyaralni is kutyákkal megyünk. Számlákat eddig is közösen fizettük, háztartásban is segítünk. Így sikerült összehozni. Gyűjtünk saját lakásra, de elég messze van a cél :( Nagyon felmentek az árak.
2018. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!