Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7-8 hetes kölyök viselkedésébő...

7-8 hetes kölyök viselkedéséből meg lehet állapítani, hogy milyen típusú felnőtt válik majd belőle?

Figyelt kérdés

Nyugodt kölykökből nyugodt felnőtt,félősből esetleg agresszív?

Szeretnék majd kutyát, és ha arra kerül a sor,mit vegyek figyelembe hogy nyugodt kiegyensúlyozott kutyám legyen majd a későbbiekben.


2018. dec. 29. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A tenyésztő véleményét érdemes kikérni, de nem mindig jön be, amit "jósolnak".

Az én kutyám bébi korában teljesen domináns volt, ő volt a legnagyobb, elsőszülöttként jött a világra. A tenyésztő azt mondta, hogy őhozzá nagyon kemény kéz kell majd. De mindenképp őt akartam.

4 éves most, nyugodt, kiegyensúlyozott, nem fél semmitől, kicsit fura, de egyáltalán nem nehéz vele bánni. Soha nem volt problémás. Pedig nem vagyok vele "kemény". Sőt!

2018. dec. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a Volhard kölyöktesztre! A jó tenyésztők, és a munkakutyás tenyésztők ezt a tesztet alkalmazzák, hogy megtudják az adott kölyök kb. milyen típus és mit lehet majd tőle várni a későbbiekben. Az esetek 80%-ban jól be lehet vele lőni mit várhatunk a kölyöktől.
2018. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kérni alom tesztet hozzáértőktől. A mi kutyánk is így lett kiválasztva, 110%-os sikerrel 😃 (a teszt egy előrejelzés, (nem)neveléssel befolyásolható)

[link]

2018. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. dec. 29. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!