Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ujévkor és szilveszterkor...

Ujévkor és szilveszterkor több a kóbor kutya, mint egész évben összesen?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szerintem akár 10* olyan sok kutya elveszik/elszökik mint máskor.
2018. dec. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Na azert egy ev alatt rengeteg kobor kutya van. Annyi igaz hogy tobb elszokik mert megijednek es felnek. De egy ev alatt azert megis csak tobb
2018. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint máskor, de azért nem több, mint egész évben összesen.

Nálunk rengeteg kutya sétáltatja saját magát. Átlag heti 1-2 kutyát szoktam találni az utcán. Szerencsére eddig mindig megtaláltuk a gazdit. Január 1-én már kora reggel sétálunk a kutyáimmal, olyankor még alig van mozgás. Évek óta mindig találunk kóborló kutyát aznap. Én nem tudok egyet sem sorsára hagyni, ezért elég dühös szoktam lenni, hogy mások hülyeségét nekünk kell helyrehozni.

Mert ő csak pisilni engedte ki a kutyát, vagy máskor nem ijedt még meg és sosem szökött el. Kicsit tele a hócipőm a kifogásokkal.

2018. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!