Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Real Nature tápot vettem a 3...

Real Nature tápot vettem a 3 hónapos kölyök kutyámnak, de nem eszi meg. Esetleg ötletek mit tegyek, hogy megszeresse? Amúgy ez a táp megfelelő neki?

Figyelt kérdés

[link]


Erről a tápról lenne szó, jelenleg Gain Big Dogs Puppy márkájú csirkés rizses tápot kap(Külföldön élünk,ez a Gain márka itt közép kategóriásnak számít,ezt kaptuk a kölyök mellé),de egyre többször vakarózik, félek hogy allergiás lesz rá. Sajnos hízást sem tapasztalok nála,pedig kicsit többet is adok neki mint a megszabott mennyiség.

Szerettem volna váltani és sok keresgélés után a Real Nature mellett döntöttem.

Ma megvettem tápot,de nem ízlik neki, pedig összekevertem a régi táppal,de kiválogatta,a végén duzzogva,de egy fél maroknyit elropogtatott.

Kérdésem az lenne,hogy mi ilyenkor a teendő,hogy megszeresse ezt a tápot,a másik pedig,hogy ez megfelelő lenne számára?


2018. dec. 30. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát nem rossz, de nem egy nagy szám ez a táp. Tudom ajánlani az N&D-t. Gabonamentes, tele van gyümölccsel, minőségi hússal. Változatos ízekben kapható, nekünk a válogatós tacsink is megeszi, meg az öreg keverék is, aki eddig házikoszton volt. Én abszolút ennek a tápnak vagyok a hívője.
2018. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem az N&D termékeket, nagyon tetszik az összetétele, de nem túl sok az a 35% fehérje tartalom a kölyök kutyának?

Sajnos nálunk nincs forgalomban, szóval macerás kicsit a beszerzése amint látom.

2018. dec. 30. 14:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Carnilove tápon nőtt fel az egyik kölyök, 38% fehérjével, nem okozott gondot.


Egyébként ahogy látom ez a hidegen sajtolt változata a Real Naturenek. Van olyan kutya aki nem rajong érte. Vagy lerakod elé és, ha nem eszi meg elveszed és következő étkezésnél megkapja, vagy keresel egy olyan tápot amit szívesebben fogyaszt.


Esetleg a Taste of the wild tápjait is nézd meg, ha minden igaz ők elég nemzetközi cég és sok helyen beszerezhető a tápjuk.

N&D is tényleg jó táp, mi is próbáltuk válogatós kutyánál, bevállt, csak azóta rontottak a minőségén, így mi már ilyen áron inkább veszünk magasabb hústartalmút.

2018. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Nálam az összes kutya ezt a farkastápot eszi, ez olyan, hogy a leginkább a természetbeli énjükhöz igazítják a készítést.

[link]

2018. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű az a baj, hogy hidegen sajtolt. Az én kutyám sem ette meg, pedig ő aztán nem válogatós.
2018. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen eszi,kiírt adag felét talán..most megrendeltem a Wolf of Wilderness Junior tápot, remélem szeretni fogja 🤞
2018. dec. 31. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!