Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvesztettem az 5 hónapos...

Elvesztettem az 5 hónapos kutyám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon fáj hisz még kicsi volt , és 2 -szer is ujjá született, ezt onnét gondolom hogy az előző kutyám macinak hivták és ez a kutya is a maci névre halgatott, azon a napon született mikor maci kutyám meghalt, és pont ugyanugy nézzet ki csak kicsibe mint a maci az uj kutyám. Viszont én ezt már nem birom hogy 5 hónap allat 6 állatot vesztettem el ( 2 macska , 2 kutya )

2019. jan. 1. 11:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Nálam kettő meg kettő az négy, persze a lényegen nem változtat. Vajon mi lehet az oka, hogy ilyen rövid idő alatt egy fiatal állat sem maradt meg?
2019. jan. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
bocsánat, a 2 nyuszimat nem irtam :( ők is eltávoztak nagyon fiatalon
2019. jan. 1. 11:29
 3/32 anonim ***** válasza:
98%
Ezek szerint valamit nagyon nem jól csinálsz...
2019. jan. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
Hogyan pusztult el?
2019. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Mindhárom mérgezésben halt meg ( a 2 kutya és az egyik macska), a másik macskám eltünt, és utána holtan leltük meg
2019. jan. 1. 11:51
 6/32 anonim válasza:
67%
Konzultálj az állatorvossal! Vagy akár egy közeli menhellyel
2019. jan. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
67%
A kutyákat nevelni kellene, hogy ne egyenek fel földről ételt és old meg, hogy ne legyen mérgezés. Macskákat pedig nem kellene kiengedni! Így, ilyen állapotok mellett nem kellene állatot tartani.
2019. jan. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
94%

Az első mérgezés után meg kellett volba oldani, hogy többet ne történhessen ilyen.

A nyulakkal mi lett?

2019. jan. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%
A nyilvánvaló tanulság a történtekből az, ha neked még nem volna egyértelmű, hogy ilyen halálozási ráta mellett inkább semmilyen állatod ne legyen. Messziről ordít, hogy mind a körülmények, mind te (ti) alkalmatlanok a felelős állattartásra, így nem kellene ezt erőltetni, nem kötelező, hidd el, mindenki jobban jár. Neked nem kell gyászolnod többet és pár életet is megkíméltek.
2019. jan. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak : Képzeld el foglalkozunk az állatokkal és megfelelők a körülményei, te nem tudom hol laksz de erre felé volt valamien kutya betegség hogy minden kutya elkapta erre meg az állatorvos se jött ki és azt mondta ezt amugysem lehet gyógyitani
2019. jan. 1. 13:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!