Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvesztettem az 5 hónapos...

Elvesztettem az 5 hónapos kutyám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon fáj hisz még kicsi volt , és 2 -szer is ujjá született, ezt onnét gondolom hogy az előző kutyám macinak hivták és ez a kutya is a maci névre halgatott, azon a napon született mikor maci kutyám meghalt, és pont ugyanugy nézzet ki csak kicsibe mint a maci az uj kutyám. Viszont én ezt már nem birom hogy 5 hónap allat 6 állatot vesztettem el ( 2 macska , 2 kutya )

2019. jan. 1. 11:22
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
El nem tudom kepzelni hol elsz mi az hogy "az allatorvos soha nincs otthon"??rendeloje sincs es egyaltalan milyen orszagban elsz te? Romaniaban nem azt emlitetted Mo on sem, de akkor valami iszonyuan elmaradott orszagban elsz vagy valami ciganyok altal lakott teruleten mert ilyen merteku mergezes meg allat elhullas csak olyan helyen tortenik ahol rendkivuli a piszok, szegenyseg, magyaran valami olyan hely ahol csak ilyen nepek elnek. az allataidat hol oltattad be ha soha nem talalod az allatorvost es ki se megy hozzatok? v alami nagyon nem kerek a tortenetben.
2019. jún. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
utolso vagyok. en kulfoldon elek benti cicaim vannak annak ellenere hogy nagy teruletunk van es nagy kert a hazhoz kutyaim, lovaim is vannak bizony sok penzt es odafigyelest kell adni nekik hogy ne haljanak meg ilyen fiatalon. sajnalom hogy elveszitetted oket mert en imadom az allataimat es amikor a 18 eves cicamat el kellett mar altatni mert leallt mind a ket veseje a szivem majd megszakadt de nem tehettunk mast, szoval megertem hogy faj nagyon. valamit nem jol csinalsz en nem birallak meg hidd el , ha akarsz irj privatban nekem tobb mint 30 eve vannak allataim eleg nagy tapasztalatom van benne, ird meg mik a problemaid hatha tudok valamiben segiteni.
2019. jún. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!