Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyanevelèssel kapcsolatban...

Kutyanevelèssel kapcsolatban kèrdès? Kihez èrdemes fordulni?

Figyelt kérdés
Nem rèszleteznèm itt , de ha valakinek leírhatnám privátba hogy tanácsot adjon hova lenne èrdemes fordulni kit javasolna azt megköszönnèm :)
2019. jan. 2. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Neten keresztül sem vezetni tanulni, sem betegséget gyógyítani, sem kutyát nevelni nem lehet. Kutyaiskolát keress fel!
2019. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Nem rèszleteznèm itt , de ha valakinek leírhatnám privátba hogy tanácsot adjon hova lenne èrdemes fordulni kit javasolna azt megköszönnèm".


Nem a neten akarom megoldani, mint ahogy itt is írtam. De azèrt köszönöm.

2019. jan. 2. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz privátban, ha még aktuális.
2019. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz
2019. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy hol laksz és milyen jellegű lenne a kérdésed. Ha általánosabb kérdésed lenne, a helyedben a kutyaiskoláknál érdeklődnék. Itt jön be, hogy ahol laksz, ott van-e és ha igen, milyen vonalat képvisel az iskola. "Vonal" alatt nem csak azt értem, hogy milyen módszereket részesítenek előnyben, hanem hogy mi a "profiljuk": csak hobby vagy munkakutya is, milyen gyakran találkozhatnak olyan problémával, mint a tied (belvároshoz közel valószínűleg gyakoribbak a lakásban tartással kapcsolatos kérdések például, de lehet, hogy minden tanács a nappalival és a futtatóval kezdődik).
2019. jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is.Ha tudok, adok tanácsot, bár biztos nem mindenre van ötletem.
2019. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Válaszoltam privátban, jelenleg menhelyi staffi gazdája vagyok, korábban dobermannjaim voltak. A problémád orvosolható!
2019. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítsèget:)
2019. jan. 2. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!