Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan büntetitek a kutyát?

Hogyan büntetitek a kutyát?

Figyelt kérdés

Ha pl rosszat csinál, rágja a bútort vagy sétánál elkapja a nadrágszárat és morog közben? Szóra nem nagyon reagál, megszoktam lökni de max egy kicsit kizökkenti. Eddig megálltam amíg megnyugszik, de kezdtem úgy érezni hogy direkt ezt akarja.


Vagy amikor esztek és 10 percen keresztül ugat és ugrál felfelé. (Soha nem adtunk neki a tányérunkból semmit)


2019. jan. 2. 12:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A "hagyd" "séta" "helyedre" egyszerre túl sok. Egyet válassz ki ezek közül amit gyakoroltok, ha szépen megy jöhet a következő, ne bombázd az agyát egyszerre túl sok infóval, ahhoz még kicsi.
2019. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A "hagyd" inkább ráerősítés volt, már gyakoroltam vele, csak sétába is átültettem, mert szeret eldobott zsepiket felvenni és hurcolni. A "helyedre" is csak emlékeztető volt. Csak a séta volt új, megdícsértem amikor szépen mellettem jött.
2019. jan. 2. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!