Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális dolog az, hogy...

Normális dolog az, hogy jobban szeretem a kutyáimat, mint némelyik családtagomat?

Figyelt kérdés
Annyira szeretem a kutyáimat, mintha a gyerekeim lennének!

2019. jan. 3. 10:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Hát, az a családtagktól függ:D

Viccet félretéve, attól függ, hogy azért attól még kutyaként bánsz-e a kutyáddal, mert ha nem, az baj! De ha pl. olyasmiben nyilvánul ez meg, hogy időről időre veszel neki ezt-azt, aggódsz érte stb., akkor teljesen normális. A kutyák sokszor még felnőttkorukban is olyanok, mint a gyerekek (pl. ránk vannak teljesen utalva), ezért szerintem igen, normális kereteken belül is válthatnak ki szülői reakciókat. (pl. néha, ha sokáig elvagyok, akkor eszembe jut csakúgy random nap közben, hogy mit csinálhat a kutyám otthon. Vagy néha belémnyilall, hogy csak nehogy valami nagy baja legyen és elpusztuljon (mondjuk már vesztettem el állatot, öregség folytán és hirtelen is).

De napirend, szabályok stb. kell egy kutyának.

2019. jan. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 szántóvető ***** válasza:
15%
nem.ez nyilván pótcselekvés a részedről.
2019. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem teljesen természetes.

A kutyámmal minden napot együtt töltünk, a így vannak rokonaim akikkel hetente-havonta-évente egyszer futok össze, és esetleg nem is találjuk a közös hangot.

2019. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Nem az. Tehát ha a szakadékból egyet húzhatnál ki, akkor a kutyát húznád az apád helyett? Nem az. Ez már beteg.
2019. jan. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van olyan családtagom, akinél jobban szeretem a kutyámat. Nyilván nem a gyerekem, szüleim, vagy a párom, de igen, van olyan családtagom.

A kutya nekem is olyan, mintha a gyerekem lenne.

Ha kutyaként bánsz vele, akkor nincs ezzel gond.

2019. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
Családtag szülő testvér gyerekek. Ha a kutyát hamarabb megmentenéd, mint a testvéred, akkor beteg ember vagy.
2019. jan. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#4-es, a kérdező sehol nem írta, hogy egy szakadékból kit húzna ki.
2019. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Vannak gyerekeim is, nyilván ők a legfontosabbak az életemben! Eddig csak macskáim voltak, őket is szerettem, de máshogy! Most van egy skót juhász és egy Cavalier spániel kutyám, egyenesen imádom őket a normális kereteken belül:)
2019. jan. 3. 12:06
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor nem jobban.
2019. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A gyerekeimnél nem jobban, az biztos, de van olyan családtagom, akinél igen!
2019. jan. 3. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!