Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám 3 napja hányni szok,...

A kutyám 3 napja hányni szok, és mondjuk úgy hogy hígat űrít, elvigyük orvoshoz, vagy várjunk meg egy kicsit? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2019. jan. 3. 22:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
15%

Az utolsó jó, nekünk a doki ajánlotta ugyanezt amikor hasonló tüneteket produkált a miénk.


Nem kell szegényt leszidni, azért kérdezte mert aggódik miatta, kezdő kutyatartóknál nem evidens hogy minden változásnál elviszed dokihoz. Biztos tanult belőle, eleget fog kapni az orvostól, nem kell nektek is leszidni.


Azt viszont nem értem sajtot miért ne lehetne adni nekik. Csak a laktózérzékeny kutyusoknak van tiltva, illetve a penészesek mindegyiknek. De laktózmentes tejterméket akkor is lehet adni. Abban viszont igaza van a hozzászólónak, hogy valószínűleg emiatt van gond, így úgy néz ki fel kell adni a tejtermékekkel.


Majd szólj, hogy mi volt a dokinál :)

2019. jan. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
40%

Igen, várj egy kicsit amíg a kutyád meghal.... az ilyennek minek állat?


Én egyből vittem a kiskutyám amikor csomót éreztem a hátán. Csak az oltás miatt alakult ki, de inkább megnézetem feleslegesen, mintsem "várjak" hogy á csak elcsapta a gyomrát közben lehet megöli valami betegség.

2019. jan. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
46%
Még ma (pénteken) vigyétek el dokihoz, majd ő megmondja milyen állapotban van, valószínű diétát ír elő meg kap valami gyógyszert is, ha ki van száradva, akkor infúziót is.
2019. jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket , ma délután megyünk vele orvoshoz , 11-es , majd írok ide , hogy mi volt :D
2019. jan. 4. 09:16
 15/19 anonim ***** válasza:
17%
A hétvége miatt ma mennék. Egyébként nem kell összefosni nekünk is magunkat, ha párszor megy a hasa a kutyának, vagy hány egyet. Erősen függ attól, hogy milyen gyakori a hányás/hasmenés. Napi 1-2 még nem életveszély. Ha gyakori, akkor viszont már első nap után vittem volna...
2019. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Na tehát 11-es , semmi komoly , kapott egy antibiltikumot , meg valamilyen port pástétommal , és nem ehet tápot , csak rízst vagy csirke mellt
2019. jan. 4. 15:37
 17/19 anonim ***** válasza:
17%

Kedves kérdező! Tanuld meg, hogy itt a gyk-n mindenki elviszi a kutyáját dokihoz akkor is, ha csak tüsszentett.

Először én is elvittem mindenféle hülyeség miatt az enyémet, még azért is, mert csipas volt a szeme. :D

Azért is, amiért te elvitted, csak ő suttyomban megevett egy szaloncukrot és azért hányt. A végén mondta a doktornő, hogy ne vigyük már minden miatt el a kutyát, ha komoly baja lenne akkor biztos hogy nem lenne ilyen jó kedve, és láthatóan csak gyomorrontása volt. Kihányta a csokit, és ennyi.

Ezzel nem azt mondom, hogy ne vidd orvoshoz ha baja van, hanem azért hidd el hogy jobb immunrendszerük van mint pl nekem.

2019. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
12%

Na, ennek örülök, akkor nem volt nagy gond :) Most már legalább tudod mit kell csinálni legközelebb, ha összeszed valamit, vagy csak gyomorrontása van ;)


Egyet értek az utolsóval BTW :D Ki kell tudni válogatni a normális válaszokat, nem kell minden jött-mentre egyből hallgatni :)

2019. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Viszont újabb baj lett , azt hiszem az antibiltikumtól belázasodott , vagy nem tudom ,de most már egyáltalán nincs a bőrében , reszked , mint ha félne valamitől , és nem akar játszani sem , és ha felemelem akkor valami fáj neki
2019. jan. 4. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!