Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kisfiam ült a...

9 hónapos kisfiam ült a parkettán, én Vele szemben, és egyszer csak hátravetődött, bevágta a fejét a parkettába. Azonnal elkezdett sírni, én felvettem, és hányt. Most az apuja fürdeti, nevet, olyan mint máskor, elvigyük orvoshoz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha hányt akkor igen
2011. ápr. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Èn is megmutatnám orvosnak, de ha azonnal hányt valószínü hogy a fájdalom, ijedelem stb...
2011. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

VIGYÉTEK ORVOSHOZ EZ NEM KÉRDÉS

PLÁNE HA HÁNYT IS !!!!!!!!!

2011. ápr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Magatok megnyugtatására el lehet vinni, de a hányás lehetett az ijedtségtől is.

Nekem a két gyerekkel összesen három esetben volt durva fejre esés (a leírtnál sokkal durvább - egyszer a parketta nyoma a gyerek homlokán is megmaradt), ebből kettő koponyaröntgennel végződött, szerencsére egyikből sem lett probléma.


Ha mégsem viszitek orvoshoz, akkor is nagyon figyeljétek, pl. aluszékonyabb-e és hasonlók.

2011. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk ez majdnem majdnem minden nap előfordul :s egyszer csak fogja magát 10 hós fiam, el hátravetődik, aztán bőg, szerencsére nekünk még nem volt sem hányás ,sem szédülés, a szemét szoktam figyelni... mi lett? elmentetek? mit mondott a doki?
2011. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem mentünk el.Már előfordult többször is,hogy hányt,ha megijedt,de akkor a doktornő semmi problémát nem talált,csak azt,hogy szimplán megijed,és ettől hány.Nem lett piros a feje,nem lilult be,nevetett,úgy viselkedett mint normálisan,simán elaludt.:) Ha a legkisebb rendellenességet is észrevesszük,azonnal megyünk dokihoz.
2011. ápr. 25. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt figyeljétek, hogy nem dagad-e be a szeme, vagy a kutacsa nem lesz-e megfeszült és még, hogy ha össze"csomagoljátok", azaz a lábát a fejéhez húzzátok, akkor a nyaka nem merev-e. Ha merev az azt jelenti, hogy nyomás van az agyában és vérzik a kis agya az ütéstől...Meg még az is rossz jel, ha a szokásosnál aluszékonyabb. Ha ez mind rendben valószínű nem lesz baj.
2011. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!