Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Purizon kutyatápot szerettem...

Purizon kutyatápot szerettem volna venni, jó a Wolf of Wilderness is?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett az összetétele, sokféle ízben van és egész jó az ára is ahhoz képest. De az analitikai összetevőknél láttam, hogy mindnek 30% feletti a fehérje tartalma és a zsír is rengeteg benne. Az én kutyám ugyanis már 10 éves és habár aktív kutyus, ez neki akkor is erős lesz.

Szóval találtam ezt a WoW tápot, láttam, hogy hasonló, mit az előbbi, csak a fehérje-zsír arány alacsonyabb, ez is ugyanúgy gabonamentes, egészséges összetételű, árban is hasonló.

Szerintetek ez is van olyan jó vagy egyáltalán mi a véleményetek erről?


2019. jan. 5. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

És is szemeztem vele a taste of the wild helyett, de azért nem váltottam, mert kevesebb benne a hús.

Amúgy nem tűnik rossz tápnak, ha hozzámvágnák, odaadnám a kutyáimnak, de inkább fizetek egy picit többet a magasabb hústartalomért.

2019. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A Wolfba 61% a hús és gabonamentes, az idős kutyámnak bőven jó, csak minőségileg kérdeztem, hogy a két táp közt mekkora a különbség.

Amúgy a TotW-be mennyi hús van? Mert sehol nem látok pontos mennyiséget.

2019. jan. 5. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!