Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon melyik fajtára fog...

Vajon melyik fajtára fog jobban hasonlítani egy pincsi-tacskó mamától és egy fajtatiszta pincsi papától származó kölyökkutya?

Figyelt kérdés

Mennyi idős kortól mutatkoznak meg az adott fajtára jellemző ismertető jelek?


Köszi előre is a válaszokat!


2010. jún. 29. 00:51
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Két lány tesója van, azok pincsisebbnek tűnnek. Ha lehet ilyet mondani, ő és a másik fiú kutyus viszont valamivel kisebbek a lányoknál, ilyen világos barna színűek mindketten, ellenben a lányokkal, akik sötétbarnák. Ezen a képen 3 hetes a kis drága.
2010. jún. 29. 01:22
 12/25 anonim ***** válasza:
elakarod adni hogy fent van a vaterán?:O
2010. jún. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő akarja megvenni,vagy nem???:) amúgy nagyon tündéri kiskutya*-* szerintem mind2-re hasonlít,a feje inkább pincsis,de az orra mintha a tacskójéra hasonlítana[csak még picin]mert neki "hosszú" az orra a pincsinek meg inkább "nyomottabb"
2010. jún. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Én szeretném megvenni, igen.:) Jobban mondva, már az enyém, csak még nem lehet elválasztani az anyukájától, olyan csöpp. Csak győzzem kivárni...:)
2010. jún. 29. 12:51
 15/25 anonim ***** válasza:

Tacskó lábakon fog állni, ez biztos. A tacsi láb nagyon domináns gén. Németjuhász-tacsi keverékek is mind tacskó lábakon állnak, még ha a testük nagy is.

Nagy valószínűséggel rövid szőrű, de pincsi fejű lesz.

2010. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
én ismerek egy ír szetter-tacsi - pinscer keveréket. pofikája és füle tiszta tacsi, teste és szőre pincser! xD
2010. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
nekem ugyanilyen volt a kutyusom ennyi idősen, most már egy éves és koromfekete kivéve a nyakát, mert van ilyen kis 'gallérja' vagy mi.:) ha akarod linkelek róla képet.:)
2010. jún. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Hátnahh...az enyém meg Palota pincsi-border collie keverék.

Tök cukki, kistermetű-pincsi lábú, de a szőre, farka,mintája inkább borderes. a füle meg nemtom, mindkettőnek ugyanolyan. Néha a farka úgy felkunkorodik, mint a pincsinek, de van mikor tökre olyan mint a collienak.

Tényleg, olyan kis nyomott pofija van, az enyémnek Pl. ilyen félhosszú vagy milyen. Ilyen nyomottas kicsit, de nem teljesen.nem olyan hosszú mint a border collienak. Tényleg olyan kis tacskó lábai lesznek,meg szerintem a farka is olyan tacskós lesz, de majd meglátjátok ^^

Amúgy simán csak a kertbe akarod, vagy szeretnél vele kutyasuliba járni, agilityzni stb. ? mert az én kutyim nagyon jóó agilityző, meg okos is nagyon. Bár nemsok logika szorult belé az biztos :D

Annyira durva, valamelyik nap néztem a lábát, nagyon izmos. Olyan mint az embereknél azok a nagy testépítők. Kb. ha most ember lenne , úgy nézne ki :O

2010. jún. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nagyon pincsis a feje, a lábai inkább tacsisak. Igazi kis keverék :)

Ismerősöméknek van Staffordshire-Pitbull(anyátó) Pitbull (apától) kutyájuk. Őt nem tudom, mindegyikre hasonlít. De inkább staffis.

2010. jún. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)

Igen, valóban tacsis a lába, a pofija meg pincsis, nem tudok betelni vele.:)

De majd meglátjuk. Ezen a képen 3 hetes a drága.:)

Amúgy lakásban tartott kiskutya lesz, igazi családi kedvenc, még nem is sejti, hogy mi vár rá.:)

Egyébként az anyukája, aki pincsi-tacsi, ilyen hosszú szőrű, rozsdás-világosbarna-fehér színű, nagyon szép kutyus, az apuka pedig fajtatiszta pincsi az ahhoz tartozó adottságokkal ugye. Ezért is vagyok kíváncsi a majdani küllemére.

22.32-es, küldhetsz linket, érdekel a kutyusod!:)

2010. júl. 1. 00:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!