Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet ezzel kezdeni?

Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Nemrég van nálunk egy kutyus, 2 hete. Tegnap és ma éjjel elkezdett éjszaka fel - alá sétálni, moroogni, ugatni.

Van valami mód arra,hogy erről leszoktassuk?

Nappal nem csinál ilyesmit.


2019. jan. 7. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán unatkozik. Vannak játékai, nappal mozgatjátok eleget, nem túl hosszú az éjszaka?
2019. jan. 7. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mozog eleget, de mivel az eredeti tulajdonosa bántotta stb. Így egy hölgy elhozta onnan, így került hozzánk, úgyhogy nem nagyon tudja mi az a játék, pedig már szegényke több mint 1 éves. Lehet szorong, csak nem tudom mivel tudnánk könnyíteni a dolgon.
2019. jan. 7. 08:35
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként ketten vannak.egy 7 hónapos kölyök kutyánk is van. De éjszaka elég nehéz. Nappal minden oké. Csak nem tudom hogy lehetne leszoktatni, rászólni nem szeretnénk erélyesebben, mert így is sok mindenért bepisil. :/
2019. jan. 7. 08:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig rá kéne szólni.

Tudom, nehéz, de találjátok meg azt az intenzitás fokot, ahol már megérti, hogy mi van és még nem pisili össze magát tőle.

Nálunk is volt bántalmazott kutya ideiglenesbe, az ágyunk mellett volt a fekhelye, mikor ezt csinálta, először kivittem pisilni, hátha... utána meg odahívtam és kedvesen, de határozottan mondtam neki, hogy marad. Párszor eljátszottuk, majd megértette.


Attól, hogy rossz élete volt, még kellenek neki is szabályok, különben a nyakatokra nő, mint bármelyik más átlagos kutya.

2019. jan. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen a válaszod. :)

Majd próbálkozunk valahogy, hogy megtaláljuk a módját a dolgoknak. :D

2019. jan. 7. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!