Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elégé kellemetlen ezt le...

Domokos Atilla kérdése:

Elégé kellemetlen ezt le írnom .18 éves vagyok . Aza helyzet hogy esténként be pisilek . Kis koromban jelemző volt a minden nap . De már ritkább és nagyon gáz Mit lehetne kezdeni ezzel? 😔

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 15:30
 1/8 anonim válasza:
8%
Jol van, csak ne felejtsd el, hogy holnap suli es a tanitoneni nem szereti, ha hazudozol
2018. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichologust, valószínű lelki okai vannak
2018. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
95%

Mond el a haziorvosodnak.

Lehetnek lelki okai is igen. De lehetnek egeszsegugyi okai is.

Az en batyam is sokaig bepisilt, elvittek orvoshoz es kapott ra gyogyszert. Azota minden oke nala.

2018. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Az a helyzet, hogy a helyesírásod is egy 5 évesé. Vegyél pelenkát és a magyar helyesírás szabályait.
2018. márc. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

este hat után ne igyál egy kortyot sem. ne nézz stresszelő filmeket, ne veszekedj senkivel, mert az is stresszhez vezet, az meg záróizomzavarhoz.


Későn érsz, ez van.


A helyesírásodon kellene egy picinykét javítani.

2018. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Vagyunk ezzel így páran,nem gáz.

Ha sokszor előfordul és zavar,keress fel egy orvost szerintem is.

2018. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Kezdem unni a nyelvtannácikat. Jómagam en is az vagyok,de en maximum csak akkor szolok ha pl acc,vagy adol. Egyébként,ha nagyon akarnék belekothetnek itt mindenkibe.Lehet tele van a hugyholyagod.Ez kb olyan mint az ejszakai magomles.Akkor is tele van es a szervezet megszabadul tole.Nekem ez mindennapos volt enis untam,de egyszer csak abbahagyta:) Neked meg lehet,hogy csak ki kell pisilned magad.Még akkor is menj el ha nem érzel semmit;)
2018. máj. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%

Nyelvtannáci vagyok és épp most lett elegem, hogy egyesek még meg is dumálják, amit nem kéne.

Ne vicceljünk, aki még a saját Attila nevét sem képes normálisan leírni, azért az már mindennek a teteje.

2018. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!