Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban tartott 7 éves kutya...

Lakásban tartott 7 éves kutya normális, hogy mindenhova odapisil?

Figyelt kérdés
párom "öregségre" fogja..de szerintem egy 7 éves kutyának még tudnia kéne tartogatni 2-3-4órát
2019. jan. 7. 20:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a szoba kennel jó ötlet, én is ahhoz szoktattam a kiskutyám, már 3 hónaposan kibírja az éjszakát. Kutya nevelős műsorban is volt, hogy a kutyák nem szeretnek odavizelni ahol alszanak/esznek ezért szokták használni.


Egy 7 éves kistestű kutya bőven nem öreg még.

2019. jan. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Orvoshoz vittétek màr?

Lehet hólyaghurutja is akár.

Ha az egészségügyi gondok kizáhatók, akkor nevelési probléma.

Ha kan, akkor tényleg lehet jelolgetes.

2019. jan. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha kan és ivaros, akkor lehet jelöl. De ugyanúgy lehet szeparációs szorongás is.


Van vele tapasztaltom, nem kevés, mentett kutyánk 10 éves, és brutálisan szaparációs colt, mára sikerült enyhíteni.


Én is a szobakennelt ajánlom, ahogy a többiek, hiszen a jelölhetést teljesen megoldja, és ha szeparációs, azon is segít. A kutyának jó egy hely, ami kuckós, biztonságos.


Neten és állatboltokban is lehet kapni szobakennelt, szerintem nem is néznek ki olyan borzasztóan. A yorkienak az s-es méret szuper lesz. Sok sikert! Ha esetleg lesz kérdésed, írhatsz privátban. :)

2019. jan. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!