Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondtok nekem infókat a...

Mondtok nekem infókat a Beagle-ökről?

Figyelt kérdés
Minden érdekel.
2019. jan. 7. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Mindenképp tenyésztőtől. A tesóm ajándékba kapott egy szapis kölyköt, borzalmas idegrendszere volt. Kölyökként és nagykorában is mindentől félt, saját gazdáitól is elfutott. Illetve sportot űzött az udvaron lövészárok ásásból és napi többszöri szökésből.
2019. jan. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon nyüzsi fajta, gyerek korában sokat fog rosszalkodni. Amit elér azt megszerzi, és apróra szedi.

Önerzetes, kiharcolja a figyelmet. Körülötte forog a család élete.

2019. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Állandóan szökik, a mi utcánkban is folyton kóborol egy, legutóbb már lánccal a nyakában láttam. De! Úgy gondolom, hogy ez megfelelő lemozgatással, biztos kerítéssel elkerülhető. Szerintem ezzel a beagle kutyussal nem törődhetnek sokat, ha szerintük az a megoldás hogy láncra verik :(

(Fogalmam sincs honnan szökik meg, nem tudom kié lehet.)

2019. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vadászkutya, falkakutya, kajtatóeb. Nem öleb.

Sok mozgásra van szüksége.

Házi kedvencként kissé nehezen nevelhető, a behívás különösen sarkalatos pont nála. Szökésre, rongálásra hajlamos, ha nincsenek az igényei kielégítve.

Arra való, amire tenyésztették: lásd első mondat.

2019. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!