Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 éves németjuhászom nem tud...

13 éves németjuhászom nem tud felállni. Mi lesz így vele?

Figyelt kérdés
A 2 hátsó lábára nem tud ráállni. Már nyáron is volt egyszer ilyen de akkor 2-3 nap múlva felállt.
2019. jan. 9. 10:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
97%

Nem mindenkinek ugyanolyan a kapcsolata a kutyájával. Mint ahogy van aki imádja a szüleit vagy a testvérét, míg más szóba sem áll velük. Aki a kutyáját családtagnak tekinti, és annyira szereti, annak 2 év minden pénzt megér. Igen akkor is, ha emiatt nélkülöznie kell egy ideig. Aki nem tekinti annak, az nem fogja ezt megérteni.


Abban mindenki egyetértett, hogy a kutyának orvosra van szüksége minél előbb. Ő majd elmondja a lehetőségeket és esélyeket, a kérdező pedig dönt. Egészséges vagy nagy eséllyel gyógyítható állatot úgysem altatnak el, csak ha nincs jobb megoldás.

2019. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%

65%-os, ne magadból indulj ki. Nem mindenki csóró ám, nekem nem lenne szükségem felvenni hitelt egy-egy drágább kezelésre. És azt gondolom, hogy ezzel még sokan így vannak itt gyakorin, szóval...


Egyébként a kutyám fontosabb nekem, mint bármely ember. Tetszik tetszik, nem nem. Ennyi.

2019. jan. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
36%

Én csak annyit írok, hogy ne ítélkezzen egyik oldal se... Vagy olyan időskori állapot, betegség a kutyáknál, mikor már megváltás neki az altatás és csak a "gazdi" önző majomszeretete írja fölül a normális, méltó magatartást abban az esetben.

Kérdésre válaszolva, nekünk is ez volt, szintén nagy testű, 13 éves kutyánknál. Nagyon nehezen tudott csak felállni, orvosi kezelés valamelyest helyrehozta, kapott gyógyszert, fájdalomcsillapítókat, de nem gyógyítható teljesen már.

2019. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
95%

400ezret fizettem a kutyám gyógyulására! És igen megérte!!! Mert jól van!!! Igaz 2 éves volt, mikor beteg lett, most 3 éves. De, ha 12-13-14-15 éves korában kell ennyit költenem rá ugyanúgy meg fogom tenni!

Kedves Kérdező: több állatorvosnál is érdeklődj, és hozd ki a legjobbat a helyzetből!

Szívből kívánom, hogy meggyógyuljon a kutyád!

2019. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mi nekünk a kutyusunk 5 évesen bénult le 600e simán volt mire fölépült. Ő se tudott feláni.

Nem vagyunk állatorvosok és így nem lehet megmondani mi a baja.

Ha jót akarsz neki akkor ÁLLATORVOS.

2019. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!