Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hosszúszőrű németjuhásznál...

Hosszúszőrű németjuhásznál meg lehet úszni a vedlést, ha napi szinten fésülöm?

Figyelt kérdés
Mármint oké,hogy akkor is vedlik,de a lakásba ha bejön nem lesz minden tiszta szőr?Tapasztalatok?
2010. jún. 29. 13:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Minden kutya vedlik. De azért csak fésüld rendszeresen, kell ápolni a szőrét.
2010. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy vedlik,de fésülés mellett olyankor elviselhető a lakásban?
2010. jún. 29. 13:16
 3/7 anonim ***** válasza:

A normál szőrű nj is szőröz vedléskor.

Sőőőt....a rövid szőrűek is hullajtják a szőrüket.

Akinek kutyája van, nem lesz mindig szőrmentes övezet a lakása. Ez van.:)

2010. jún. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Neked mi az elviselhető? Régen, udvaron volt, hosszú szőrű német juhászunk, hát vedlett rendesen.


Aztán lakásban roti, de az is vedlett, pedig az rövid szőrű


Viszont, lakásban láttam én már nagyobb termetű, és nagyobb szőrű kutyát is, vagyis a válaszom igen, azért elviselhető, de készülj fel, azért a szőnyegből például marha sok kutyaszőrt fog a porszívó kiszedni.

2010. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz elviselhető !!!

Annyit tudnék javasolni , hogy olyan kefét vegyél , ami az aljszőrt szedi ki , ezzel legalább rövidebb odeig vedlik a kutya.Nekem igaz rövidszőrűm van , de már több mint 2hónapja vedlett hiába kefélgettem , és kb 2 hete vettem aljszőrzetkiszedő kefét , és már csak nagyon minimálisan vedlik , de teleraktam 5 reklámtáskát a szőrével .... és ő csak rövidszőrű :P

2010. jún. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy össze fog szőrözni mindent, csak nem fog csomókban, fürtökben állni a testén a szőr.

Furminátor segíthet, bár elég drága.

2010. jún. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az uszkár nem vedlik :P!
2010. jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!