Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az alábbi kutyafajták tartható...

Az alábbi kutyafajták tarthatóak együtt?

Figyelt kérdés

(Soronként egy-egy kis falka)


1.Beagle-jack russel terrier-angol cocker spániel-törpe schnauzer

2.Mopsz-bichon bolognese-csivava-francia bulldog

3.Törpe tacskó-westie terrier-Yorkshire terrier-közép spitz


2019. jan. 12. 21:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A kis spitz 6-10 kiló közt mozog, abból is talàlsz “nagyobbat” és elég stramm kis jószàgok. Ismerek olyat, aki rendszeresen kocog a gazdájàval.


Persze, amúgy ha tudsz egy-egy taggal plusz mozgást végezni, akkor simàn bevállalhatod őket együtt is. Én magamból indultam ki, nekem nem lenne időm/energiàm lemozgatni rendes sétán felül még futni is egy aktívabb fajtàval.


#3;5;8 voltam :D

2019. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Màrmint, hogy lemozgatni egy aktív fajtàt, sétàn felül futàssal.

Bocsi. Korai időpont van a fogalmazáshoz :D

2019. jan. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi, ha mindennap vagyunk futtatóban, akkor megoldják, amelyik akar fut, játszik a többiekkel, labdázik, amelyik lusta, az meg bóklászik vagy elvan:D
2019. jan. 13. 10:31
 14/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk igen, ez is megoldàs :D

Én kertvàrosban lakok, itt nincs futtató, ezért nekem csak a séta és a játék az egyedüli lemozgatási lehetőségem a mindennapokban. Én ezért optimalizàlnàm annyira a mozgásigényeket. De ha megoldható a futtató, akkor simán jók a falkàid. A lényeg, hogy szeresd őket :D

2019. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!