Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan tartjátok fehéren a...

Ti hogyan tartjátok fehéren a kutyusotok bundàjàt?

Figyelt kérdés
A “sehogy, fekete a kutyám” válaszokat ha lehet hanyagoljuk ;)
2019. jan. 13. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Én két naponta fürdetem!Még úgy is hogy nem fehér a kutyám!
2019. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oh, annyi pontosítás lenne, hogy a könny és egyéb makacsabb foltok esetére vagyok kíváncsi, nem az általànos koszra.
2019. jan. 13. 13:51
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 tönkreteszed a kutyád bőrét

Én sima vízzel szoktam csak lemosni. Multkor szarba lépett, akkor talpmosás samponnal.

2019. jan. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A könny okozta elszíneződésre van sokféle "szemfehérítő" készítmény. Sok kutyánál a tápváltás segíthet.
2019. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Könnyre sima bórvíz. Gyóg,suertárban lehet kapni, ezzel reggel és este vattával át kell törölgetni.
2019. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha koszra vagy kíváncsi, akkor fürdetés bizonyos időközönként, azon kívül naponta nedves babatörlővel áttörölgetni, séták után lavóros tappancsmosás és egyebek.

Ha az elszíneződésre, besárgulásra gondolsz, akkor vannak spec.fehér kutyáknak való samponok, illetve az etetés, amin múlik.

2019. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!