Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak neki enni?

Mit adjak neki enni?

Figyelt kérdés
4 fajta kutya éledéit próbáltam egyiket sem akarja enni ,adtam neki húsz os azt sem kéri és a tejet sem issza csak épp egy nagyon kicsit. Mit tegyek?valaki volt még ilyan helyzetben?
2019. jan. 14. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Etetés előtt lefárasztod sétával? A sok mozgás meghozza az étvágyát, és ne állj felette, a tálja felett mert azt gondolhatja hogy már kisajátítottad magadnak. Csak tedd le elé és hagyd békén.
2019. jan. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2 hónapos ezt el felejtettem írni...szálunk játszunk de azután sem kell neki ..Nem tudom,mit tegyek?!
2019. jan. 14. 14:29
 3/12 anonim ***** válasza:
4%

Ha beteg, vidd dokihoz.

Ha csak válogat, akkor 4 napig csak vizet kapjon! Éheztesd ki! Utána, az 5. napon adj neki bármiből, de keveset. Te vagy a főnök, a kutya csak egy állat!

2019. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Egy 2 hónapos kutyát nehogy el kezdj éheztetni. Ezt még kifejlett állatnál sem alkalmazzuk, nem, hogy egy fejlődésben lévő KISkölyöknél.


Ha egyáltalán nem eszik semmit, akkor én megvizsgáltatnám dokival. Egészséges kölyökkutya MINDENT, de szószerint mindent felzabálna.

2019. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

3-as: veled is így tettek a szüleid, ha valami étel nem ízlett???


Kérdező: orvost kérdezd meg inkább, ez már szerintem nem válogatás.

2019. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem igazán akartam neki adni mást de ma adtam neki egy toltottkaposztat azt majdnem az egészet megette az elobb
2019. jan. 14. 15:02
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha 2 hónapos, akkor most került hozzád.

Eddig mit evett? Féreghajtás megvolt?


Töltött káposztát ne adj neki, a fűszerek miatt nem tesz neki jót.

2019. jan. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#3 Te meg egy sötét paraszt.
2019. jan. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Én kölyökkutyának házi ételt szoktam adni, levest a zöldségek miatt meg főzeléket, tojást, virslit, mirelit rántott húst, joghurtot, tésztát. Ha külön főzök, akkor rizs csirkehússal és mirelit vegyes zöldséggel.

Naponta 3x adj neki fél tál ételt, nehogy megnyomja. Ezen felül nagyobb csontot, hogy tudjon mit rágni.

Minden etetés előtt játssz vele egy nagyot vagy sétáltasd meg, fáraszd ki alaposan, akkor jóízűen fog majd enni. Etetés után fél óra szigorú fekvés, majd vidd ki, hogy elvégezze a dolgát, aztán megint fekvés, később lehet játszani, futkosni.

2019. jan. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Ne etetsd össze-vissza. Egy egészséges kölyöknek jó étvágya van és mindent megeszik. Ha a tiéd nem eszik akkor lehet, hogy baja van, vidd orvoshoz. És mégegyszer írom, ne etetsd mindenfélével mert gyomor-bélgyulladást fog kapni. Keress egy jó minőségű puppy száraztápot, ezt leöntheted fűszermentes húslevessel ha nagyon nem eszi.
2019. jan. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!