Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle gazdik! Mivel etetitek...

Beagle gazdik! Mivel etetitek a kutyusotokat (főtt, száraz, konzerv)? Naponta hányszor?

Figyelt kérdés
Márkát is írjatok!
2019. jan. 14. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
20%

Reggelre szaraztap,de csak egy par szem,mert mindenki reggelizik es nagyon "kivan", hogy o is ehes.A markat nem tudom,mert kb. mindig mas,mert gyorsan megunja, de altalaban valami csirkes mert az a kedvence es hal istennek nem alergias ra. Mostmar probalok neki senior tapot veszegetni,bar meg annyira nem oreg. Ilyen kozepkategorias tapokat kap, semmi extra. Ebed utan kap maradekot, vagy eppen az aznapi ebedet, altalaban husleves kis zoldseggel,husi, rizs..stb, szoval ilyen naturabb kajak,mindig levesesebb allaguak,mert imadja lefetyelni,semmi fuszeres,ma pl kapott tojasfeherjet is,mert kimaradt a tukortojasombol,meg ha ugy van,akkor megkapja a kajabol kimaradt nem szilankos csontot is.+ neha szorunk ra gastroferm pet multivitamin+probiotikumot,mert kicsi koraban gyakran egett a gyomra. De ezt igy kb. heti egyszer,szoval lehet, hogy nem is er semmit.

Amint en nem toleralok, viszont a csaladomat nem tudom megnevelni: az egy-egy falat kenyer, egy icipici virsli veg,igazabol barki barmit eszik a legvegen kap belole egy feladator, konkretan az almaert mar sirva hisztizik ugy szereti, meg rendszeresen o nyalja ki a kefires dobozt, ezenfelul megrogzott dio lopo.

En ugy erzem, hogy ez igy jo neki, egy picit duci (mondjuk most tel is van),ez nyilvan a kunyeralasok miatt van, de szerintem mindent megkap,ami kell, mindigis olyan fenyes volt a szore, hogy nalam tapasztalt, "draga tapos" kutyasok is megallitottak az utcan, hogy mivel etetem.

2019. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jajj igen, az meg kimaradt, hogy azert adjuk neki a hazi kosztot,mert a csak tapos etkezest kolyok koratol utalta, barmilyen minosegu es izu tapot kapott, 4 nap utan mar csak jatszott vele es szetdobalta a lakasban, mint irtam, a szaftosabb, levesesebb kajakat szereti, viszint a konzervektol ment a hasa+sokkal egyszerubb igy,mint 26000konzervet tartogatni itthon, vagy hetente szaladgalni erte a boltba
2019. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!