Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után? Segitenètek?

Ivartalanítás után? Segitenètek?

Figyelt kérdés
Ivartalanitva lett a fèl èves szuka kutyánk. Már 4 gallèrt hazavágott ami nem is lenne gond de már begyulladt a sebe. Most napközben pórázra tettem magam mellè, de így sem nyugszik. Kivittem sètálni de így is túlteng benne az energia. Pórázról nem engedem le mert elkezd hemperegni ès fèlek felszakitja a sebet. Agyilag is fárasztom de ez kevès neki. Mit tehetek mèg?
2019. jan. 16. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Van egy olyan gallér ami gallér szóval nem a vicces parabola
2019. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már azóta 2x voltunk dokinál ès ő nem ajánlott nyugtatót. Őszintèn nem is gondoltam rá, de akkor mindjárt felhívom.emberi nyugtatónk nincs, de nem is mernèm beadni neki.
2019. jan. 16. 11:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Vettünk neki felfújhatósat is, azt is kiszakította, illetve a ruhát is cafatokban találtam meg, mire hazajöttem a vásárlásból. Azóta valaki mindig itthon van de 24 órát lehetetlen vígyázni a kutyára, mert èjszaka is rendezi a dolgokat.
2019. jan. 16. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!


Mi a f@Xnak kérdezel, ha aztán törölteted a válaszokat?

Ráadásul a normális, valós, segítő válaszokat?

2019. jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Èn nem töröltettem, mint írtam felhívom a dokit ès megkèrdezem. Nem tudom mièrt töröltèk.
2019. jan. 16. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!