Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tápot válasszam? Már...

Melyik tápot válasszam? Már 2őt ki próbáltam és egyik se jó

Figyelt kérdés

eukaunbát kapott de az elég drága és váltottunk pro planra de attól sok volt az ürüléke, most acanát kap de ettől meg megy a hasa, még a happy dogot szeretnénk kipróbálni ha az se válik be akkor maradunk a eukanubánál...de kíváncsi vagyok ti még mit ajánlanátok???


4hónapos bichon-ról van szó..


2011. okt. 4. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Josera jó árban van és több tenyésztő is ezzel etet :)
2011. okt. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Brit, szintén jó árban van és jó táp.
2011. okt. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Happy Dog, Royal Canin...ha ilyen jó minőségű tápt akarsz, de a bichonok nem olyan érzékenyek a tápl. minőségére ezért szerintem nem muszáj a "legmárkásabbat"...de ez csak jó lehet neki :))
2011. okt. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
josera. 2 kutyámat etetem azzal és nagyon szeretik, meg jó minőségű+megfizethető
2011. okt. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Pro Plan és az Acana nagyon jó tápok!De,egy tápot minimum egy hónap kell,hogy megszokjon a kutya,és csak fokozatosan lehet átszoktatni egyikről a másikra.Négy hónaposan vigyázz a sűrű tápváltással,mert nem tesz jót,egy ilyen kicsi kutya beleinek.
2011. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

amikor a eukanubáról átváltotunk pro planra akkor semmi baja nem volt 2 napig kevertük a tápjába a pro plant és nem ment a hasa, az acanát meg 4 napig kevertük mert úgy maradt meg a pro planból és akkor még nem volt gond amikor már csak acanát kapott akkor kezdet menni a hasa , már rizst meg répát adunk neki és így már szilárdabb az ürüléke..


de egy idő után megszokja a szervezete az új tápot?? vagy menni fog továbbra is a hasa...

2011. okt. 4. 20:52
 7/11 A kérdező kommentje:
a rizst meg a répát a tápjához keverjük..
2011. okt. 4. 20:53
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor majd a joserát meg a britet megnézzük hol lehet itt a környékünkön kapni..mert eddig itt még nem láttam... Gödöllő..
2011. okt. 4. 20:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Josera +1
2011. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Britet tudok Veresegyházon,(7km) meg egy olyan állateledel boltot, akik kilóra kimérve sem adják drágán se a proplánt, sem az acanát. Privátban megírom az elérhetőségüket.
2011. okt. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!