Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnek magamnak kutyat...

Szeretnek magamnak kutyat venni, Melyeket valasszam?

Figyelt kérdés

Felsorolom azokat a kutyakat amelyekre gondoltam : westie ,yorkshire terrier , cocker spaniel , beagle , bichon frise , bichon havanese , maltai selyemkutya


a Szuleim csak ugy engednek nekem kutyat ha a kutya nem tul nagy ,birja az udvaron ,kint telen is , baratsagos ,szereti a gyerekeket

En azt szeretnem hogy ne legyen egy buta fajta , legyen nagyon kedves , nagyon baratsagos ,jatekos ,es ragaszkodo a gazdihoz .


Melyek kutya lenne a legtalalobbb az ern csaladomba ????


11 eves lany


2011. okt. 15. 13:45
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
21%
westiet ajánlom :)
2011. okt. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

egyet tudok,yorki ne legyen akkor,mert az kényes féle kutya,lakásba való..


Többiről nem tudok nyilatkozni.

2011. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
21%
Nem kimondottan, udvari fajtákat soroltál fel, főleg télen. Talán a westie.
2011. okt. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

A kistestű kutyák 90%-a ölebnek, társasági kutyának lett tenyésztve, ergo nem bírja kint az udvaron, pláne télen nem. A beagle ugyan nem öleb, de rövid szőrű, szerintem ő sem nagyon örülne a hóban mászkálásnak.

Másrészt 11 évesen még szörnyen korai a saját kutya. Gondolj csak bele, ha gimiben vagy egyetem alatt koleszba kerülsz, mi lesz vele? Nem játék, hanem élőlény, aki minimum 15 éven keresztül a társad lesz.

2011. okt. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Maximum a westie. A többi ne bírja igazán az udvaron főleg nem télen...
2011. okt. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
MENHELYI!!!
2011. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon szepen ! Varom a tovabbi kommenteket !!!!
2011. okt. 15. 14:01
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem korai. Én nekem is 3 éve van 1 kutyám azóta pedig még egy. Aztán most vok 13 éves. Am igazuk van kiskutya nem való kintre télen. A mi kazánunk kint van úgy hogy éjszakára oda zártuk be. Nekem egy spánielem és egy vizslám van. De ha bezárod akkor persze a kakit és a pisit is minden nap takaríthatod. Csak akkor válald el ha biztos vagy benne. (én 10-évesen megöltem a hörcsögömet :( nagyon "megrázott" azóta 100%-ban próbálok jó gazdi lenni) És eddig sikerült:) úgy hogy gondold meg
2011. okt. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
14:04 Koszonom a valaszodat !!!! Biztos vagyok benne hogy kell egy kutya ,volt mar harom macskam es egy tengerimalacom .
2011. okt. 15. 14:06
 10/23 anonim ***** válasza:
Én 11 évesen kaptam cocker spaniel-t,hű társam volt 12 évig :))).Én a spancit választanám ;)
2011. okt. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!