Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agresszív kutyát miért ne...

Agresszív kutyát miért ne lehetne bezárni azokon a hétvégéken amikor ott vannak az unokák?

Figyelt kérdés

Több alkalommal is megkapta már a tesóm gyerekeit. A bezárás szoba sem jöhet én pedig nem vagyok hajlandó oda engedni őket amíg nincs 6 lakat alatt.

Mi baja lenne ha 2-3 napra be van zárva. Már az állatorvos is mondta neki, hogy nem lesz semmi bajuk, de csak nem. Tesóm néven van a kutya most azt mondta ha anyuék orvoshoz mennek jovoheten elviszi. Én nem akartam ezt, de ha nem hajlandó bezárni és unokázni akár nem nagyon van más választásunk. Szerintetek?



2019. jan. 17. 14:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

"Tesóm néven van a kutya most azt mondta ha anyuék orvoshoz mennek jovoheten elviszi."

Vagyis a tesód nevén van a kutya, de a szüleidnél él, ő pedig sumákban eltávolítaná a kutyát, amíg az anyjáék orvosnál vannak?

Nincs annyi vér a pucájában, hogy szemtől-szemben megmondja, elviszi a kutyát ?

2019. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nem pontosan értem a problémát. Anyuka kutyája, aki agresszív és nem akarja elzárni, amíg az unokák ott vannak?

Ezek szerint csak a gyerekeket nem bírja vagy másokkal is így viselkedik?

2019. jan. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Be lehet zárni a kutyát nem lesz tőle baja. A lényeg az hogy ne állandóra legyen bezárva.
2019. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Tesód eltávolítaná a kutyát mert az ő nevén van, de tulajdonképpen anyukáé? Amíg orvosnál van, addig elviszi a kutyát valahova (miii? Menhelyre? Elengei? Agyonüti?) a szülei tudta nélkül? Mi vaaan?
2019. jan. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Többször el akartuk már vinni menhelyre, gyepire bárhova. De mindig hiszti, sírás lett. Ezért szeretnénk titokban intézni és úgy beállítani mintha szökés lett volna.

Csak a gyerekekkel agresszív.

2019. jan. 17. 14:49
 6/23 A kérdező kommentje:
Tesóm vette anyuéknak a kutyát, még annó, ezért van az ő nevén.
2019. jan. 17. 14:51
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ne engedd oda a gyerekeket, majd a nagyiék jönnek unokázni hozzátok. Azért ez nem megoldhatatlan feladat.


Amúgy meg segítsetek olyan kennelt építeni otthon, ami a kutyának is megfelelő, nyilván akkor jobban beleegyeznek abba, hogy bezárjátok, ha jó helye van neki. Illetve a gyerekeket is meg kell nevelni, hogy szó nélkül nem rohangálnak ki az udvarra, akkor nem kell egész napra bezárni a kutyát, csak mikor kint vannak. Így máris nem egyben 2-3 napról van szó, mennyivel jobban hangzik...


Lenne megoldás, ha akarnátok, de nyilván egyszerűbb lepasszolni szerencsétlen kutyát.

Azt, hogy nevelni kéne, már említeni se merem.

2019. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Megnevelni próbáltatok? Bár mondjuk ha a gyerek lesz majd agresszív az is belehet teni a dutyiba.

Amúgy van olyan hogy futó lanc, hátsó udvarba megcsinalni aztán hétvégén arra tenni a kutyát és akkor a kerítést se töri át a gyerekek miatt. Ha nincs hátsó udvar akkor válaszatok le egy részt az udvarból vagy tuti biztos kerítéssel vagy egy olcsó drót kerítés + futólánc. Ha menhelyre vagy ilyesmk helyre viszi megnyugtatlak hogy a kutya ott is fog elpusztulni. A magyar menhelyeken nem hiszem hogy van akkora kapacitás mint a tvbe látni az amcsi luxus menhelyeken. Nem valószínű hogy lesz egy melos akinek lesz elég ideje és tapasztalata a kutyát helyre hozni.

2019. jan. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fenét képzeltek magatokról? Ellopjátok egy idős ember kutyáját? Az egy dolog hogy a tesód nevén van, de nyilván nem ő a gazda igazából.
2019. jan. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Micsoda patkány dolog ez! Gondolj már szerencsétlen anyádra, lehet szereti azt a kutyát - tudom, te ezt nem tudod elképzelni - azért egy csapás lenne neki, ha eltűnne a kutyája. Miért nem a kölykeiddel foglalkozol az anyád kutyája helyett?! Ha nem akarja elzárni, nem jársz a nyakára a gyerekeiddel együtt! A saját portádon sepregess!
2019. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!