Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agressziv a kutyam, mit...

Agressziv a kutyam, mit tudnek tenni?

Figyelt kérdés

Van egy yorki kutyam most toltotte az 1.eletevet.

Kivan ivartalanitva is.

Az a legnagyobb bajunk, hogy agressziv, szerintem dominans is

Anyukam mindent megengedett neki, de ha rossz volt akkor meg megverte

En mondtam neki hogy nem lesz jo vege mert agressziv lesz.. es be is kovetkezett

Ha mar veszem le a ruhajat megkap, ha fesulom megkap, ha raadom a ruhat megkap, ha jon valaki csenget felemelem, de megkap.. es mostmar mas kutyaknak es embereknek is nekimenne.. mar tanacstalan vagyok, mostmar elertem nala hogy ne bantsa, de agressziv, hogy mit tudnek tenni, mert egyre erosebben kap oda es felek, hogy megharap elobb utobb :(



2018. dec. 11. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el suliba.
2018. dec. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

El kell kezdeni megnevelni, ha már eddig nem tettétek.

Mivel nem értetek hozzá, ezért mindenképpen kutyaiskolát javaslok - ott megtanulod, hogyan kell hatékonyan kutyát nevelni.

2018. dec. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kutyasuli. Első körben nektek, hogy megtanuljátok kezelni a kutyát.
2018. dec. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Anyádnak sikerült egy idegbeteget csinálnia belőle a veréssel! Édes Istenem, hogy volt szíve ehhez, az eszem megáll! Mintha egy csecsemőt vert volna az idiótája!

Lehet, hogy a kutyasuli is jó lenne, de én inkább egy kutyapszichológust ajánlanék, ... de nem a kutyának, hanem nektek és ez nem vicc!

[link]

[link]

2018. dec. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most 1 éves? Mekkorka lehetett, amikor anyád csépelte?
2018. dec. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
En tisztaba vagyok vele hogy nem volt jo, de ha en nem voltam otthon nem tudtam vele mit csinalni... egyedul meg keves vagyok szerintem
2018. dec. 11. 11:07
 7/11 A kérdező kommentje:
Azert tudtam vele haladni, pl a kozmetikusnal az ollot megtamadta, de en mar annyit gyakoroltam vele, hogy siman megtudjak nyirni, nem fel tole
2018. dec. 11. 11:11
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kutyasuli ide kevés lesz, de biztos vannak, akik azzal foglalkoznak, hogy a gazdát megtanítsák, hogy kell bánni az állattal. Örülök, hogy beláttad, elszúrtátok a nevelését, szegény kutya nem tehet erről, ő csak azt csinálja, amit tanult tőletek.
2018. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk a kaukázusi olyan, hogy nem lehet ráadni a láncot meg a nyakörvet, mert láthatóan elkezd szorongani meg remegni, aztán egy idő után agresszív is lesz. Talán fél évesen vettük egy tenyésztőtől, nem tudom mit csinálhatott vele. Egyértelműen látszik a viselkedésén, hogy hogyan bántak vele, valami egy életre megmarad benne. Az ember ugyanilyen.
2018. dec. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt sose értettem, magyarázza el valaki: Attól, hogy egy kutya apró, miért kell felemelni?


Van lába, tud menni, ne emeld fel ha csengetnek, hanem küldd el.


És tényleg suli kéne, mert egyedül ez sajnos nem fog menni.

2018. dec. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!