Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi nem hiányozhat egy “kutyás”...

Mi nem hiányozhat egy “kutyás” autóból?

Figyelt kérdés
2019. jan. 20. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kutya.
2019. jan. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Passz :D

Nem tudom, nekem mennyire kutyás autóm van, de a szállító box benne pokróc 1-2 játékkal mindig ott van. Ha viszek kutyát, teszek be tápat, vizet, de ennyi.

2019. jan. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vízhatlan pokróc, biztonsági hám csatlakozója, egy póráz.

Hosszabb utakra szállítóboxban utazik, de azt csak alkalmanként tesszük be.

Játék, víz, oltási könyv másolata, jutalomfalat stb., ezek a kutyás táskában vannak.

2019. jan. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kutyaszőr


amúgy víz, tál, pokrócok, labda, kutyakaja, kakiszacsi, kutyakabát

2019. jan. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Üzemanyag.. Viccet félretéve, nekem egy lepedő van bent. Ha hosszabb útra megyünk, tál, kaja és víz. Ennyi. Nem kötöm ki a kutyát lehajtom a hátsó ülést és ott fekszik.
2019. jan. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ami biztos kell: Kutya, kakizacsi (nekem vagy 3 tekercs van állandóan az autóban). Ezek nélkül nem indulok el ha viszem a kutyát (Bár volt, hogy a kutya végül otthon maradt véletlenül).

Ami célszerű: legalább itató tál, tartalék labda, törölköző (tartalék), tartalék cipő (magamnak, ha olyan helyre megy be ahova ha utána megyek koszos lehetek). Tartalék póráz.

Amit láttam több "kutyás autóban" ülés védőhuzat (ez nekünk is van, de csak rossz időben teszem fel), szállító box, kutya lázmérő, plusz kötszer.

A nagyon elvadultak hordanak maguknál chip olvasót is.

2019. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!