Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Haragszik rám a kutyám? Vagy...

Haragszik rám a kutyám? Vagy mi ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nem akarja elvenni tőlem a jutalom falatot és reggel a kaját sem fogadta el tőlem. Most elindultunk sétálni és a lámpánál mindig kap jutalom falatot mert leultetem és szépen vár lehet hasznos lehet nem de a zebránál mindig megáll szinte szó nélkül.most is így történt elfogadta sétáltunk tovább és egy kereszteződésnél a parkban raszoltam Álj, ül meg is csinálta de a jutalom falatot már nem vette el tőlem csak megszagolta de a száját már ki sem nyitotta. Visszafelé a lámpánál ismét álj ül de a jutalmat ismét nem fogadta el. Figyel rám csinalja amit mondok de élelmet nem fogad el tőlem. Biztosan éhes mert reggel sem evett.

Valamit en rontottam el? Vagy tényleg haragszik rám?

Biztosan nem beteg ez valami más lehet de mi is?

Nem az első kutyám és ebből a fajtából is tartottam már, soha de soha nem volt ilyen problémánk.

Valakinek hasonló tapasztalat?

Vagy egy jó ötlet a probléma megoldására?



2019. jan. 21. 18:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

És itt a professzor.

Tudatlan vagyok és arrogáns rendben. De honnan jött az ötlet hogy egy személyeskedéssel kezded?

De hogy is kerdezhetek ilyet egy túl iskolázott embertől?

De legalább kiadtak magadból a saját kérdései is.

2019. jan. 21. 21:40
 12/16 anonim ***** válasza:
37%

Lényeg, te mindent tudsz!


Amúgy minek kérdezel akkor?!


Csak csóri kutyádat sajnálom a hozzá nem értő "gazdája" miatt. Már ha téged ennek lehetne nevezni, de mivel te "szakértő" vagy, nem egy laikus, szájaló egyén, valószínű...

2019. jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%
Komolyan, a kérdéseket is kellene már pontozni, talán észbe kapna néhány pontért író, vagy csak unatkozó egyén a dilettáns hülyeségei miatt!
2019. jan. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Vidd orvoshoz! És ne szájkaratézz, ahogy gyenge vagy!
2019. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%

Én az ilyenektől menekülök a parkban. Jön az ember nyakára a kutyájával, közben trenírozza - legalábbis azt hiszi - kioktat mindenkit az ebekről, és nem kotródik el, mert észre sem veszi, hogy tök sok, csak mondja, okoskodik, egyszerűen irritáló............!


Remélem nem egy helyen sétáltatunk kutyaszakértő! :)

2019. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Milyen jutalomfalatot kap? Hátha valami máshoz jobban lenne gusztusa. A kutyáknak is változhat az ízlése.
2019. jan. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!