Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg neki, hogy...

Hogy tanítsam meg neki, hogy ne egyen fell semmit? (fújj)

Figyelt kérdés

A kutyám (7 hónapos szuka) mostanában elkezdte felenni a kakát. Eddig, ha meglátja, akkor csak elment, de mostanában nagyon rászokott (volt egy kutyahaverja, aki a jelenlétében kezdte enni). Nem tudom leállítani, már el se merem engedni, nem járok a parkokba, inkább elviszem futni.

Mit tudnék tenni?


2019. jan. 29. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Valószínűleg vitamin hiánya van, ezt kéne megoldani és abba hagyja.
2019. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem szólsz rá és tiltod le?
2019. jan. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2


Ó, kösz. Eszembe se jutott... Csak álltam, és néztem, ahogy eszi.

2019. jan. 30. 14:36
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen vitamin kéne, hogy/hol szerezzem be?
2019. jan. 30. 14:37
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

#2 vagyok. Ezért ment ez az alap kérdés. Ha a rászólás hatástalan, akkor általában vannak nagy gondok a neveléssel! És garantáltan nem csak itt, hanem minden területen az életetekben! Hidd el, egy normálisan tartott, nevelt kutyánál már 5-6-7 hónaposan működik a letiltás gyakorlatilag bármikor, bármilyen helyzetben.

Kezdj el te tanulni a kutyádról! Kezdj el te felnőni a feladathoz! És keress egy jó kutyasulit, mert hatalmas gondok lehetnek nálatok!

2019. jan. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 hete van nálunk, meg hozzánk se szokott.
2019. jan. 31. 15:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Akárhogy is, de nem értesz a neveléshez. Így épp itt az ideje, hogy elkezdjetek kutyasuliba járni.
2019. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Te sem értessz a kutyákhoz, ha a kutyasulival vagdalózol tanács vagy normális válasz helyett! A hülye okoskodik...

Kérdező! Ezt olvasd el, illetve azért nézesd meg állatorvossal a kutyust, mert jobb a biztonság. Első voltam.

[link]

2019. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!