Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a 4 és...

Hogyan tanítsam meg a 4 és fél hónapos magyar vizslát hogy menjen a helyére ne jöjjön ki ne ugráljon és ne rágjon szét semmit?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Áhán én mindent megpróbáltam vele, de nem sikerült! Elajándékoztam egy vadásznak, örültem hogy jó helyre került.
2010. márc. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Még kicsi! Nem fog neked egyhelyben ülni vagy feküdni. Játssz vele sokat és láthatóan szidd meg, ha rosszat csinál, de szerény véleményem szerint semmiféleképpen ne üsd meg!
2010. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

O_o Levegőt azért vehet? : ))

4 és fél hónapos kutyus az még eléggé a gyerekkorát éli. Nem szobanövény, ami helyben marad. Pici még... Ilyenkor le kell foglalni. Vegyél neki sok-sok játékot, amit rághat(ne olyat amit le tud nyelni) és akkor nem fogja a bútorokat szétszedni. De ez nem elég.. Vidd sétálni, emberek közé, játszál vele, amennyit csak tudsz. Ha lefárad úgyis elmegy a helyére. Baba kutyus, tessék nagyon szeretni. :))

2010. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Te mit szóltál volna, ha 5 éves korodban vigyázzban kellett volna ülni a sarokban?? Mégis mi a francot vársz egy 4,5 hónapos kölyöktől??? Ebben a korban akkor van baj, ha egész nap a fenekén ül!!
2010. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj...ne ajándékozd el. Nekem is Vizslám van (már lassan 3 éves) és amikor kicsi volt nagyon rossz volt. Foglalkozz vele sokat és nem lesz rossz. Amúgy is mit vártál? Minden kölyök rossz. Az enyém már tudja, hogy mikor kell a helyére menni. Az ugrálásról nem tudtam leszoktatni még mai napig is folyton rajtam lóg, de csak azért mert én mindig megsimogattam amikor rám ugrott. Szóval ez az én hibám. Ha rád ugrik akkor fordulj el vagy valami. Kitartás! :)
2010. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Spektrum - a póráz 2 végén

ajánlom figyelmedbe

és attól hogy fiatal még lehet tanítani... fogékony a kutya és jutalomfalatért megcsinál sokmindent ...

2010. márc. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Csak azért mondtam mert 2 éve volt 1 másik vizslám és ő jobban tanult meg hát ez elég sok kárt csinált már szétrágott 4 napelemes lámpát a mi darabja 1500Ft !

Máshol azt írták hogy már ilyen idős korban el lehet vele kezdeni a tanulást!

2010. márc. 11. 19:39
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A tanulást el lehet vele kezdeni! De ahhoz te is kellesz! :)) Kutyaovit ajánlanám! Nem tudom pontosan hány hónapos korig lehet vinni őket, de ő még biztosan belefér.
2010. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És mi lett az előző vizsláddal?
2010. márc. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

sehogy, még sehogy.:)

a vizslák nagyon szeleburdiak 2 - 2,5 éves korukig még majdnem kölykök.

a sok munka,és foglalkozás sokat segít, figyelni kell a mozgásukra, mert hamar nőnek,és a csontjaik néha törékenyek ( lábtörés )

nem szabad túlmozgatni sem őket .

most egyenlőre unatkozik , viselkedj vele felelősségteljes gazdiként.

sok mozgás-sok foglalkozás,és bánj vele kutyaként,meglátod nagyon hamar lesni fogja minden szavadat !!!

2010. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!