Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszik olyan gyorsan a...

Miért eszik olyan gyorsan a kutyám? Nem tesz neki rosszat?

Figyelt kérdés
4 hónapus kutyám nagyon gyorsan eszik, borzasztóan habzsol. Nem is rágja meg az étlet, csak nyeli. Hogy lehetne leszoktatni róla?
2007. dec. 4. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet hogy azért, mert nagyon éhes? talán többször kéne neki enni adni... de ha eleget kap, szerintem rendben van, tud magára vigyázni
2007. dec. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én írtam a kérdést: eleget kap enni. De amúgy mindig éhes, és mindig enne. Napi 4-szer is kap.
2007. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szinte fal a kutyám,és állandóan enne.Nem férges,orvos látta.Igaz az enyém már 6 éves,de mindig ilyen falós volt.Nem tudok mit tenni,csak annyi,hogy soha nem adok neki falatonként,mert akkor teljesen mohó lesz.Eléteszem az adagját,és rábízom a tempót.
2007. dec. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Különösebb baja nem lehet.Esetleg ha valami tényleg nagy falatot habzsol be rágás nélkül akkor a torkán akadhat :S
2008. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Szerintem azért mert éhes. Az én kutyám is szokot gyorsan enni s ézre vettem hogy akor ezik igy amikor éhes.
2014. jan. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!