Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya mennyire tudja...

Egy kutya mennyire tudja megtanulni hogy melyik a helye?

Figyelt kérdés
Szóval van 3 kutyám és 3 egyforma kutyaágy. Van benne pokróc, sajna csak két szín volt, így kettő kék meg egy fekete. Valahogy (pl szagról) meg tudják tanulni szerintetek hogy melyik kié és csak abban menjenek bele? Mert mászkálnak összevissza :D
2010. jún. 30. 16:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem mindegy? biztos meg tudod tanítani nekik, egyesével .. jó sok munkával ...

nálam a törpesnaci a labrador másfél méteres ágyán alszik, a labi meg a kicsi 50 centis műanyagágyába préseli bele magát

2010. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
ööö... bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de nem mindegy,hogy melyik kutya, melyik ágyban alszik?:)
2010. jún. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Lilah ***** válasza:
Nálunk nem mindegy, de köszi a választ. Szerintem nem tart sokáig megtanulni, csak azt nem tudom képesek-e rá.
2010. jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Lilah ***** válasza:
Jaj bocsi a kérdező vagyok csak a barátnőm címéről írtam közbe, mert már nem vagyok otthon! :)
2010. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi kutyánk rögtön tudta a "helyedre" parancsszót, nem volt ezzel gond, nem tudom, hogy ez mennyire ritka eset.
2010. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Lilah ***** válasza:
Ez alap dolog. Az én kutyám is tudja hogy helyedre csak neki tök mindegy hogy a három helyből melyikre!
2010. jún. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, meg tudod tanítani neki, de ahhoz azért érteni is kell a tanításhoz :) Szagról is tudja, meg arról is, hogy pontosan hol helyezkedik el. De miért olyan fontos ez? Mondjuk én tuti megtanítanám, de csak a gyakorlás tanulás kedvéért, praktikus okát nem annyira látom.
2010. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mert az egyiknek nem természetes okokból hullik a szőre és mindig tudnom kell milyen mértékű.

Amúgy meg hajlamosak egy zsebkendőnyi helyen összezsúfolódni és megfojtani egymást kb... Ilyen dolgok miatt.

2010. jún. 30. 18:19
 9/12 Akiteki ***** válasza:
Nálunk a husky bepréselte magát a tibeti kosarába, a tibeti meg feküdt mellette a földön. Szerintem tökmindegy, melyik ágy kié, anélkül is meg lehet különböztetni a kutyákat. :))
2010. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt lehet, nem is azért akarom mert nem ismerem a kutyáim -.-" bár ne becsüld "fölé" az embereket! Régi ismerőseim tévesztik össze a kutyáim, csak mert egyforma színűek és fajtájúak de teljesen más a típusuk, és ha ez nem elég, egyiknek nagy szőrmók, csóválós farka van a másiknak meg egyáltalán nincs mert úgy született xD
2010. jún. 30. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!